Rüyada Yeşil Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil yılan görmek düşmanın takva sahibi, zahit ve salih biri olduğuna yorulur. Yeşil yılan zahmete, art niyete, husumete yorumlanır. Kirmanî demiştir ki: yeşil yılan, gizli düşmanlığa ve din düşmanına işaret eder. Yeşil yılan öldürmek düşmanından kurtulmak anlamını ifade eder.

da yeşil yılanla tatlı tatlı konuşmaksa, düşmanınızla barışmaya delalettir. Rüyada yeşil bir yılana malik olmak korkunun bitmesine tabir edilir. Bir yeşil yılanı tuttuğunu görmek, yüksek mertebelere erişmeye yorumlanır.

Rüyada her yerde yeşil yılan görmek akrabalarınızdan sizi kıskananların olduğuna alamettir. Yeşil yılanın etini yemek ise mal ve menfaat elde edeceğinizin işaretidir. Yeşil yılanı ezmek düşmana galip gelmeye, yeşil yılan derisi görmekse düşmandan elde edilecek mal anlamını taşır.

Yeşil yılanın zehri görme, cimri bir arkadaş edineceğinizin alametedir. Yeşil yılan tutmak rüya sahibinin, arkasından atıp tutan birisinden haberdar olacağını bildirir. Fosforlu yeşil yılan düşmandan zarar görmemek şeklinde tabir edilir. Yeşil yılan başı görmekte, bazı kararların alınmasında sabır ve sebata yorumlanır.

Rüyada yeşil yılanlarla dolu bir yer görmek, o yerde meydana gelecek büyüme ve gelişmeye işaret eder. Bazen de rüyada yeşil yılan görmek, insanlar arasına nifak sokmaya çalışan, dini konularda yanlış yönlendiren, din düşmanına da işaret eder. Yeşil piton yada kobra yılanı aşkta mutluluk, evlilikte tartışma demek.

Rüyada yeşil yılan kovalamak rakiplerinize karşı zafer elde etmektir. Rüyada açık yeşil yılan, size zararı dokunmayacak bir düşmanı temsil eder. Rüyada yeşil yılanın sokması rüyayı görenin bir dostundan yana hayal kırıklığı yaşayacağını ifade eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
426 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

Rıdvan

Rıdvan

1 yıl önce

Etrafımda irili ufaklı yüzlerce yeşil yılan vardı, bunlardan sopa ve ateş yardımıyla kurtulmaya çalışıyordum. Sonunda hepsini kovaladım ve bir huzur hissettim. Okadar etkilendimki uyandığımda yatağın sağına soluna baktım

yasemin

yasemin

1 yıl önce

Merhabalar rüyamda odamdayım bir tane fosfor yeşili yılan uzandığım yerde aşağıdan yukarıya doğru geliyordu görüp başından yakaladım sanırsam öldürdüm ama içinden başka yeşil yılan çıktı ben yakalayıp öldürdükçe içlerinden irili ufaklı yılanlar çıkmaya devam etti yılanlar çoğaldı ama ben yakalamaya çalışmaktan vazgeçmedim bazıları tarafından elimden kolumdan sırtımdan ısırıldım yılanlardan kurtulamadım sonrasında ısırıkların acısıyla uyandım

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi