Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir?

16 Nisan 2019 Salı | Son güncelleme:
Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan öldürmek; düşmanı etkisiz hale getirmeye yorulur. Rüyasında ölü yılan gören hükumet işlerinde yüksek bir makam ve mevkiye gelir. Hasta birinin rüyasında sarı bir yılanı öldürmeye çalışması, bu rüya o kişinin iyileşmesi anlamına gelir. Rüyada ölmüş yılan görmek düşmanına galip gelmeye ve onu kahretmeye delalet eder.(Tamamlayıcı yorum için bakınız rüyada yılan görmek.)

Rüyada Yılan Öldürmek Nedir? Yılan Öldürmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada yılan öldürüğünü görmek, ardı arkası olmayacak kazanca ve mala işaret eder. Başka bir yoruma göre rüyada kendisini yılan öldürdüğünü gören kişi düşmanlarını yenecektir. Kişinin yılanı öldürmesinden hissettiği duygu nispetinde fayda görecektir. Rüyada yılan öldürmek çoğunlukla hayırlıdır. Rüyasında yılan öldüren aynı zamanda düşman olan kimselerden kurtulacağını gösterir.

Yılan öldürmek özel hayatla da tabir edilir. Kişinin evliliğinde ya da ilişkisinde yaşanan bazı fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıkların son bulacağı şeklinde yorum yapılır. Rüyada görülen yılanın öldürülmesi düşmanların yenildiğine işarettir. Eğer rüyada görülen yılanla bir süre mücadele edilip daha sonra öldürülüyorsa, bu düşmanla bir süre mücadele edileceği ancak sonunda zafere ulaşılacağı anlamı taşır. Öldürülen yılanın toprağa gömülmesi, kaybedilen itibar ya da maddi durumun kısa süre içinde yeniden kazanılacağı anlamına gelir. Rüyasında yılan öldüren kişinin sıkıntılarından kurtulacağı ve huzura kavuşacağı söylenir. Bunun yanı sıra yılan öldüren kişinin kısa süre içinde evleneceği ve mutlu olacağı da ifade edilir.

Rüyasında yılan öldürdüğünü gören, düşman ve rakipleri karşısında zafer elde eder. Siyah yılanı gizli düşmana yorumlayan İbn-i Sîrîn, rüyasında siyah yılanı öldürdüğünü gören kimsenin korkularından kurtulacağını ifade etmiştir. Rüyada Siyah yılan öldürmek düşmanı yenmeye yorumlanır. Rüyada siyah yılanla boğuşup kavga etmek düşmanınızla kavga etmeye, zarar görmeye, rüyanızda siyah yılanı öldürmek, kesmekse düşmana karşı zafere elde etmeye işaret etmektedir.

rüyada yılan öldürmek

Rüyasında yılanları öldürdüğünü gören, düşman ve rakipleri karşısında zafer elde eder. Rüyada büyük bir yılanı öldürmek, büyük bir düşmanından kurtulmak demektir. Küçük yılan öldürmek aile içinde yaşanan ufak tefek sorunların geçeceğini ifade eder.

Rüyada yılan öldürmeye çalışmak girişeceğiniz işte başarıya ulaşmanın işaretidir. Yaşanan sıkıntıların çözüme ulaşmasına delalettir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek mal, nimet, izzet ve kuvvet ve hayra yorulur.

Rüyada büyük bir yılan öldürmek, büyük bir düşmanından kurtulmak demektir. Küçük yılan öldürmek aile içinde yaşanan ufak tefek sorunların geçeceğini ifade eder. Yeşil yılan öldürmekse zahit ve salih, takva sahibi birine karşı mağlubiyete yorumlanır.

Rüyada elini ısıran yılan öldürmek, insafsız ve hilekâr birini mahvetmeye işarettir. Kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye yorumlanır. Birinin yılan öldürdüğünü görmekse sizin açınızdan huzurlu bir yaşamın devamına alamet eder. Kobra yılanını öldürmek saygınlık kazanacağınızın işaretidir.

Kara yılan öldürmek iş hayatındaki başarılı işler sayesinde rakiplerinin üstesinden geleceğine tabir edilir. Kişinin rüyada beyaz yılan öldürdüğünü görmesi, rahata veya vücut sağlığına delalet eder. Öldürülen yılanın etinden yemek düşmanın malını almaya delalettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1656 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

caner

caner

2 yıl önce

merhaba ben anakonda diye tabir edilen bir yılanın şehirde kime denk gelse öldürdüğünü biliyodum. akrabam diyeceğim insanlarla gezerken yine çok büyük olan anakonda onlara saldırdı kaçamadılar ve onları yedi galiba. sonra o yılan nasıl desem parçalara bölünüyodu kişiye doğru ilerlerken . bana doğru geliyodu gelirken kafa kısmının bir çiçek gibi yanımda belirmesi ve toplanıp anaconda silüetine bürünmeye başlama esnasında ben elimde bira şişesi vardı onu kırdım ve o dünüşümünü tamamlamadan öldürdüm ve söylenti duydum insanlar arasında 50 milyon doları kim alacak diye. yılanın hazinesi varmış gibi yorumlandı insanlar arasında rüyamda ve uyandım .

Ibrahim

Ibrahim

3 yıl önce

Ruyanda sari bir yilan gordum ve cok buyuk ve kalindi yilani bi arkadas öldurmus yilani bana getirdi bende 2 ve 3 parcasini yemisim sonra geri kustum

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi