Sitede 18059 kişi varparçalı az bulutluAğrıparçalı az bulutlu16°C

Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan öldürmek; düşmanı etkisiz hale getirmeye yorulur. Rüyasında ölü yılan gören hükümet işlerinde yüksek bir makam ve mevkie gelir. Hasta birinin rüyasında sarı bir yılanı öldürmeye çalışması, bu rüya o kişinin iyileşmesine yorumlanır. Rüyada ölmüş yılan görmek düşmanına galip gelmeye ve onu kahretmeye delalet eder.

Rüyasında yılan öldürdüğünü gören, düşman ve rakipleri karşısında zafer elde eder. Siyah yılanı gizli düşmana yorumlayan İbn-i Sîrîn, rüyasında siyah yılanı öldürdüğünü gören kimsenin korkularından kurtulacağını ifade etmiştir.

rüyada yılan öldürmek

Rüyada yılan öldürmeye çalışmak girişeceğiniz işte başarıya ulaşmanın işaretidir. Yaşanan sıkıntıların çözüme ulaşmasına delalettir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek mal, nimet, izzet ve kuvvet ve hayra yorulur.

Rüyada büyük bir yılan öldürmek, büyük bir düşmanından kurtulmak demektir. Küçük yılan öldürmek aile içinde yaşanan ufak tefek sorunların geçeceğini ifade eder. Yeşil yılan öldürmekse zahit ve salih, takva sahibi birine karşı mağlubiyete yorumlanır.

Rüyada elini ısıran yılan öldürmek, insafsız ve hilekâr birini mahvetmeye işarettir. Kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye yorumlanır. Birinin yılan öldürdüğünü görmekse sizin açınızdan huzurlu bir yaşamın devamına alamet eder. Kobra yılanını öldürmek saygınlık kazanacağınızın işaretidir.

Kara yılan öldürmek iş hayatındaki başarılı işler sayesinde rakiplerinin üstesinden geleceğine tabir edilir. Bir kimsenin rüyada beyaz yılan öldürdüğünü görmesi, rahata veya vücut sağlığına delâlet eder. Öldürülen yılanın etinden yemek düşmanın malını almaya delalettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1210 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

2 Yorum

caner
caner
4 ay önce

merhaba ben anakonda diye tabir edilen bir yılanın şehirde kime denk gelse öldürdüğünü biliyodum. akrabam diyeceğim insanlarla gezerken yine çok büyük olan anakonda onlara saldırdı kaçamadılar ve onları yedi galiba. sonra o yılan nasıl desem parçalara bölünüyodu kişiye doğru ilerlerken . bana doğru geliyodu gelirken kafa kısmının bir çiçek gibi yanımda belirmesi ve toplanıp anaconda silüetine bürünmeye başlama esnasında ben elimde bira şişesi vardı onu kırdım ve o dünüşümünü tamamlamadan öldürdüm ve söylenti duydum insanlar arasında 50 milyon doları kim alacak diye. yılanın hazinesi varmış gibi yorumlandı insanlar arasında rüyamda ve uyandım .

Ibrahim
Ibrahim
5 ay önce

Ruyanda sari bir yilan gordum ve cok buyuk ve kalindi yilani bi arkadas öldurmus yilani bana getirdi bende 2 ve 3 parcasini yemisim sonra geri kustum

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi