Sitede 9261 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu12.6°C

Rüyada yılan öldürmek neye yorumlanır?

Rüyada Yılan öldürmek, hayır ve nimete işaret eder. Hasta birinin rüyada yılan öldürdüğünü görmesi, hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada yılanı öldürdüğünü görmesi, ...

Rüyada yılan öldürmek neye yorumlanır?

Rüyada Yılan öldürmek, hayır ve nimete işaret eder. Hasta birinin Rüyada yılan öldürdüğünü görmesi, hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada Yılanı öldürdüğünü görmesi, düşman üzerine galip olmaya ve onu kahretmeye delâlet eder.

Rüyada yılan Öldürmek düşman ve rakipleriniz üzerine galip gelmeye ve zafere ulaşmaya işaret eder.

Rüyada yılanı öldürdüğünüzü görmek, girişeceğiniz işte başarıya ulaşacağınza işarettir. Yine rüyada yılanı öldürmek veya kesmek te düşmana karşı zafere yorumlanır. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmek anlamına gelir.

Bekar birinin rüyada yılan öldürmesi evlenceğine de işaret eder.

Rüyada Yılan Öldürmek Ne Demek

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, iş hayatında yapacağı çalışmalar ve başarılı işler sayesinde rakiplerinin üstesinden geleceğine tabir edilir.

Yılan öldürmek sıkıntıların biteceğine, sıkıntıların ortadan kalkacağına ve yaşanan sıkıntıların çözüme ulaşmasına işaret eder. Yılanı öldürdüğünü görmek yine mal, nimet, izzet ve kuvvetle tâbir olunur.

Rüyada bir yılanın elini ısırdığını veya öldürdüğünü görmek, o öldürülen kişiye, büyük bir kişiden zarar erişeceğine delâlet eder.

Rüyada bir yılanı vurarak öldürdüğünü görmek, insafsız ve hilekâr birini mahvetmeye işarettir. Yılan öldürmek kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye yorumlanır.

Yine rüyada yılanı tutmak, öldürmek, yılandan kaçmak, hayır ve nimete delâlet eder. Hasta birinin rüyada yılanı öldürdüğünü görmesi, hastalıktan kurtulmaya delalet eder.

Bir kimsenin rüyada kara yılan öldürdüğünü görmesi, rahata veya vücut sağlığına delâlet eder. Yılanları öldürdüğünü görmek, düşman üzerine galip olmaya işarettir.

Rüyada bir yılanı öldürdüğünü ve etinden yediğini görmek, düşmana galip gelmeye ve malını almaya delâlet eder.

Rüyada yılan öldürmek ne anlama gelir

Rüyada yılan düşman anlamındadır. Yılanı öldürmekte düşmanından kurtulacağına işarettir. Bir yılanı öldüren bir düşmandan kurtulur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
420 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi