Patnos Haber

Patnos

Patnos, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Ağrı ilinin bir ilçesidir. İlçenin yüzölçümü 1424 km2'dir ve rakımı ise 1635 metredir. Posta kodu 04900'dür ve İl alan kodu 472, İl plaka kodu ise 04'tür. Patnos, Ağrı iline 79 kilometre mesafede yer almaktadır.

Tümünü Göster

  1. Patnos Son Dakika Ölüm Haberleri: "Patnos'tan gelen son dakika ölüm haberleri ve vefat edenler hakkında en güncel bilgiler. Kaybettiklerimizin anısına saygıyla..."
  2. Patnos Son Dakika Haberi: "Patnos'ta yaşanan son dakika gelişmeleri ve acil haberler. Olayların merkezinden, anında ve güvenilir bilgiler."
  3. Patnos'ta Kavga Son Dakika: "Patnos'ta meydana gelen son dakika kavgası ve olayların detayları. Gerçekleşen olaylarla ilgili son bilgiler burada."
  4. Patnos Haber 04: "Patnos ve çevresinden en güncel haberler, Patnos Haber 04 ile sizlerle. Bölgenin nabzını tutan haberler için doğru adres."
  5. Patnos'taki Olay: "Patnos'ta yaşanan önemli olaylar ve gelişmeler. Bölge halkının gözünden, yaşananlar ve arkasındaki gerçekler."
  6. Patnos Medya Son Dakika Haberleri: "Patnos Medya aracılığıyla Patnos'taki son dakika haberlerine hızlıca ulaşın. Güncel, doğru ve hızlı bilgi için en iyi kaynak."
  7. Patnos'taki Bugün Olay: "Bugün Patnos'ta yaşanan olaylar ve gelişmeler. An be an yaşananlar ve bununla ilgili en son haberler burada."
  8. Patnos Haber Ajansı: "Patnos ve çevresinin haber ajansı, Patnos Haber Ajansı ile yerel ve güncel haberler. Bölgenin sesi ve rehberi olmaya devam ediyor."