Sitede 2039 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu6.8°C

Rüyada yılan görmek. Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek bazen iyiye yorulurken, bazen yorumcular tarafından kötüye yorumlanır. Görülme şekline bağlı olarak farklı anlama gelen rüyada yılan görmenin tabirini...

Rüyada yılan görmek. Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek; düşmana, yılanı öldürmek düşmandan kurtulmaya, yılanın sokması eziyet ve sıkıntıya, yılan yemek düşmanların malından yemeye işarettir. Rüyada yılandan kaçmak kötülüklerden kurtuluşa, yılan beslemek etrafınızda kötü kimselerin varlığına işaret eder. Rüyada yılan saldırması rakipleriniz karşısında dikkatli olmanız gerektiğine ve istenmeyen durumlara işaret eder.

İslami rüya tabirlerde rüyada yılan görmek şeytani asılsız rüya olarak tabir edilir. Bu yüzden korkutucu rüyaların görülmesi halinde anlamı ne şekilde olursa olsun başkalarına anlatmamak ve Cenâb-ı Hakk'a sığınmak gerekir. Rüyada yılan hain, kindar ve sinsi hasım demektir. Bu nedenle yılan rüyasının tabirini sessiz okuyup, kötü ve korkutucu rüyaları başkalarına anlatmamak gerekir. Rüyada görülen yılan, gizli rakibe, saltanata ve kişinin geçimine işarettir. Rüyada yılan görmek mal sahibi rakip, devlet, kadın ve çocuktur. Cafer-i Sâdık (r.a) rüyada yılanı, selamete, devlete, zevceye ve evlada işaret eder. Yılanın sivri dişleri, düşmanın gücüne işarettir.

Rüyada Yılan Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Yılan düşmana çAğrışım yapar. Bazen rüyada yılan görmek hain, ahlaksız bir kimseye veya komşuya; bazen de arkadaşa, yakın akrabaya işaret sayılır. Kimi zaman yakın birinin ihanetine, düşmana galip gelmeye; kimi zaman da, değerli mala, hayırsız kişiye yorumlanır.

1- Yılanın Sürünerek Gelmesi: Rüyanızda sürünerek yılanın size doğru geldiğini görmekse düşmanlarınızın birleşerek, bir araya gelip size karşı tehlike oluşturacaklarına işarettir.

2- Rüyada Mavi Yılan Görmek: Mavi renkte rüyada yılan görmek erkek düşmana işaret eder. Bazen de mavi, pembe, mor, gri, turuncu renklerde yılan görülmesi sinsice ve alttan alta işler karıştıran bir kimseye işaret etmektedir.


3- Rüyada Yılan Öldürmek

Düşmanınızı yeneceğinize işarettir. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmek şeklinde ifade edilmiştir. Düşmana karşı zafer elde etmek demektir.

Rüyada ölü yılan görmenin yorumu, rüya sahibinin kavga etmeden ve sıkıntıya düşmeden düşmanlarından kurtulacağını belirtir.

Sokaklarda yılan öldürmek, savaş ve kavga anlamına gelir. Bu şekil rüyayı görenin düşmanlarını alt edeceğine yorum edilir. Yılanı öldürdükten sonra zafer kazandığını gören rüya sahibi yaşamı hep zafer ve başarılarla dolu geçeceğini bildirir.

Bir yılanı öldürdüğünü veya onu parçalayıp eliyle kaldırdığını gören kimse, hem düşmanını yener hem de onun malını alır.

Bir kimse rüyada yılanı öldürdüğünü görse, rüya sahibinin düşmanlarından birinden kurtulacağına, o kimsenin zararı kendisine erişmeyeceğine işaret eder. Eğer evinde bir yılanın gezindiğini görürse, rüyayı görenin ailesi içinde bir düşmanı olduğuna hükmedilir. Şayet yılanı öldürüp etini yediğini görürse, rüya sahibinin düşmanının malından yiyeceğine işaret sayılır.

Rüyada Yılan görmek

4- Rüyada Yılanla Kavga Etmek: Yılanla boğuşup kavga etmek düşmanınızla kavga etmeye, zarar görmeye yorumlanır. Kuvvetli düşmanı ile harp eder ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılırlar. Eğer yılan onu soksa, bir musibete düşer ve halas olmadan ümit kesilir. İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse, düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder.

5- Dev Yılan Görmek: Büyük bir mücadeleye delalet eder. Mücadele uyarısı şeklinde de ifada eder. Olası tehlike ve tehlikeye karşı kararlılık anlamına gelmektedir. Rüyada büyük yılan görmek büyük, devasa, iri yarı güçlü düşmana, küçük yılansa zayıf düşmana yorumlanır. Rüya sahibinin korkmadığı büyük yılanlar, o kimsenin kuvvet ve devletidi anlamındadır.


6- Rüyada yılan ısırması

Düşmandan gelecek zarara yorumlanmıştır. Rüyada yılan ısırması, kişinin düşmanı aracılığıyla gelecek eza ve meşakkattir. Isırılan kimsenin haram mal kazandığına işarettir. Aynı zamanda rüyada yılanın ısırması, düşmanının kendisini üzeceğine, sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Yılan zehrinin aynı zamanda panzehir için kullanılması ve şifa verici özelliği nedeniyle yılanın sokması hastanın şifa bulmasına tabir edilir.

Rüyada Yılan Isırması


7- Rüyada Yılan Yemek

Yaptığınız işten fayda sağlayacağınıza, menfaat, sevinç, izzete tabir olunur. Yılanın etini çiğ yemek, düşmanının üzerine galip gelmeye, düşmanın malından nasiplenmeye yorum edilir. Düşmanına karşı zafer elde eder, sevince erişir.

Rüyanızda çiğ yılan etini yemeniz, rakip ve hasımlarınıza karşı galip geleceğinize yorulur. Şayet pişmiş yılan etinden yediğinizi gördüyseniz, hakkınız olan ve elinizden zorla alınan şeyleri tekrar geri alacağınıza alamettir.

İslami rüya tabirleri yemek şeklinde yılan rüyasının anlamı şu şekildedir: Kişinin yılanın etini çiğ olarak yediğini görmesi, düşmanına karşı galip geleceğine ve düşmanın malından nasipleneceğine alamettir.


8- Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Kırmızı renkte rüyada yılan görmek endişeye yorumlanır. Büyük kırmızı yılan korku anlamına gelmektedir. Kırmızı yılan bazen, akrabadan bir rakip olarak tanımlanır.

Bazen de bu rüya kötü, yaramaz ve ahmak komşuya da delalet etmektedir. Zehirli iri kırmızı yılan mal sahibi düşmandır. Çünkü zehrin tabiri maldır. Yılanın alacalı olanı komşu düşmandan birine işaret sayılır.

9- Yılan Başı Ezmek: Yumrukla yılanın başını ezmek, sizi muhalefet eden kişiler üzerine galip gelmeye, rakiplerinizi yeneceğinize aynı zamanda kudret, kuvvette yorumlanır.

10- Yılan Eti Görmek: Düşmandan mala delalettir. Rüyada yılanın eti, kemiği, derisi, kanı düşmanın malına delalettir. Rüyada yılanla konuşmak düşmanla barışmaya işarettir.

Ağızdan yılan çıkması

11- Vücudundan Yılan Çıkması: Aile bireylerinden birinin düşmanlığına yorulur. Kötü söz söyleyip, söylediğiniz sözlerden zarar görmeye yorumlanır.

Bir kimse rüyada ağzından yılan çıktığını görse, rüya sahibinin bilmeden ağzından çıkan bir söz yüzünden başının belaya gireceğine işaret eder. Eğer ağzına bir yılanın girdiğini görürse, o kimsenin ilim öğrenip yüksek bir makama erişeceğine hükmedilir.

Şayet, kulağından veya karnından bir yılanın çıktığını görür ise, rüya sahibinin günahkâr bir kimse olduğuna yorumlanır. Veya o kimsenin inancını kaybederek haram işler yapacağına işaret sayılır.

12- Üzerinde Yılan Görmek: İlim ehli olmaya yorumlanır. Rüyanızda bir yılanın üzerinize tırmanarak yüksek bir yere ulaşırsa, sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Mutlu, huzurlu günler sizi bekliyor demektir. Rahata ve feraha yakın zamanda kavuşacaksınız şeklinde tabir edilir.

Rüyanızda yüksek yerden bir yılanın indiğini görürseniz, o bölgede liderlik yapacağınız bir konuma ulaşırsınız.

Bir kimse rüyada başının üstünde yılanın çöreklendiğini görse, rüya sahibinin düşmanlarının yardımıyla önemli bir makam elde edeceğine, fakat huzurunun bozulacağına işaret eder. Eğer yılanı tutup torbaya koyduğunu görürse, rüyayı görenin düşmanlarına istediğini yaptıracağına yorumlanır. Şayet evinde ölü bir yılan görür ise, rüya sahibinin düşmanlarından birini yeneceğine işaret sayılır.

13- Rüyada Yılanın Uçtuğunu Görmek: Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç, sürura ermeye yorulur. Yılanın uçarak yüksek bir yere konduğunu görmek, gönül süruruna delalet eder. Kişi rüyasında yılanı uçtuğunu görse, düşmanları başka yere gider.


14- Rüyada Evde Yılan Görmek

Yılanın eve girmesi, hile yapacak düşmana yorumlanır. Aynı zamanda rüyada evde yılan görmek düşmanın kötülüğüne işarettir.

Bu rüya karı koca arasında kavgaya çıkar. Bazen de evde yılan uyuyan kindar kişiler anlamına gelir. Evdeki ya da dışarıdaki düşmana da yorulur.


15- Rüyada Kara Yılan Görmek

Kişinin rüyada kara yılan görmesi, karşısına çıkacak olan büyük sorunlara işarettir. Kişinin karşısına çıkacak olan sorunlara ve sıkıntılara karşı soğukkanlı olacağına, maddi kazancını daha çok arttıracağına delalet eder.

16- Başının Üzerinde Yılanlar Görmek: Başının üzerinde yılanlar görmek yahut yılanın insana dönüşmesi devlet kademesinde itibar sahibi demektir.

17- Rüyada Yılan Tutmak

Korkunun gitmesine, yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde düşmanından mal gelir. Önünde giden bir yılanı tuttuğunu gören kimse, korktuğundan kurtulur.

Yılanı tuttuğunu gören kimseye, kendisine rakip bazı insanlar tarafından emniyet içinde mal gelir; yılan kendini ısırırsa, düşmanı ona zarar ve eziyet verir.

18- Yılandan Korkmamak: Yılandan korkmamak yüksek derecelere işarettir. Korktuğu şeylerden kurtulmak demektir. Rüyada korkmadığı yılan, o kimsenin kuvvet ve devletidir.

19- Rüyada Yılandan Korkmak: Rüyada yılandan korkmak, kindar kimselerin şerrinden emin olmaya işarettir.

20- Rüyada Büyük Yılan Görmek: Büyük yılanlar büyük, güçlü düşmana, küçük yılansa zayıf düşmana yorumlanır. Büyük bir yılan, büyük bir düşmana işarettir.

21- Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek: Rüyada çok sayıda yılan görülmesi düşmanın çokluğuna delalet eder. Etrafınızda iyi görünen, kötü insanlara işaret eder. Rüyada bir sürü yılan görmek dost ve düşmanı ayırmanız gerektiğini ifade eder. Gerçek dostlara daha çok zaman ayırmaya işarettir.

22- Rüyada Yılan Saldırması: Uyarı niteliğindedir. Dikkatli olunması gerektiğini ifade eder. Düşmanın sizi takip ettiğine delalettir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan zorlukları göstermektedir.

23- Rüyada Renkli Yılan Görmek: Hangi renkte olursa olsun turuncu, mor, pembe ve diğer renklerde rüyada görülen renkli yılan sinsi kimseyi temsil eder. Dost gibi görünüp zarar vermek isteyen kimseleri işaret etmektedir.

24- Ölü Yılan: Düşmanınızın öldüğüne işaret eder. Size zarar verecek kimselerin zararlarının kendilerine döndüğünü ifade eder. ölmüş yılan, korkulardan kurtuluş şeklinde ifade edilir.

25- Rüyada Yavru Yılan Görmek: Sizi sevmeyen zararsız bir kimseyi işaret etmektedir. Yılan yavrusu görmek, çocuklara karşı iyimser olmanızda fayda olduğunu işaret eder. Bazende kendisini saklayan gizli bir düşmana işaret eder. Rüyada görülen yılan yumurtası ise, zayıf bir düşmana işarettir.


26- Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada görülen küçük yılan, küçük bir düşmanı temsil etmektedir. Bazı tabircilere göre küçük yılan, küçük çocuktur. Beklemede kalan küçük tehlikeli durumlar anlamına da gelir.


27- Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Din düşmanı bir kimseye yorumlanır. Rüyada yeşil yılan görmek dinin düşmanı demektir. Bazı kere de rüyada yeşil yılan düşmanınızın zahit ve salih biri olduğuna delalet edilmektedir. Yani görünüşte iyi biri gibi görünürken, içte ise sinsi hain bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

28- Etrafında Yılanlar Görmek: Yanında, etrafında yılanlar görmek yakınlarınızın düşmanlığına yorumlanır. Sıkıntılı bir kimse rüyada bir yılanın yükseklere doğru tırmandığını görse, sıkıntıdan kurtulup ferahlayacağına işaret eder.

Hasta bir kimse bu tür bir rüya görürse, sağlığına kavuşacağına hükmedilir. Eğer yılanın yüksek bir yerden indiğini görürse, o çevreden değerli bir kimsenin öleceğine işaret sayılır.


29- Rüyada Yılan Yakalamak

Yüksek mevki ve makama işaret eder. Kişinin rüyasında yılan yakalaması saygın bir kişi olacağını ifade eder. Yine Rüyada yılan tutmak korktuğu şeyden emin olmaya işarettir.

30- Sokakta Yılan Görmek: Sokakların, yılanların istilasına uğradığını ve burada yılanların gezdiğini görmek, o bölgede savaşın meydana geleceğine tabirdir.

31- Rüyada Yılan Kovalaması: Rüyada yılan tarafından kovalanmak, gerçek hayatta da yanlış olduğunu bildiğin bir şeyden kaçtığın anlamına gelir. Hayatında bildiğin bir yanlışı düzeltmek konusunda karar vermek gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanızda bir yılanın sizi kovalaması ve sizinde, ona fark ettirmeden kaçmanız, hasımlarınıza ve rakiplerinize galip gelmeniz anlamındadır.

32- Yılanla Konuşmak: Rüyada yılanla konuşmak düşmanınızla barışmaya, menfaat, hayra işarettir. Rüyada yılanın kötü söz söylemesi, düşmanla kavga etmeye ya da sizi istemeyen rakipleriniz yüzünden zarara uğramaya yorum edilir.

33- Rüyada Altın Yılan Görmek: Gümüş, altın ya da diğer madenlerden yılanlar görmek büyük hayır demektir.

34- Rüyada Yılanın Arkadan Gelmesi: Rüyada arkadan yürüyen yılanlar görmek hileli, menfaat düşkünü insanlar demektir.

35- İri Uzun Yılan Görmek: Uzun yılan korkuyu ifade eder. Bazen de, iri yılan, kadın, evlat ya da aileden düşmanlığa işarettir. Yaramaz komşuya da yorumlanmaktadır. Tabirciler uzun, iri yılana sahip olduğunu gören kişinin büyük bir saltanata sahip olacağına belirtmektedir.

36- Rüyada Sarı Yılan Görmek: Sarı yılan düşmanınızın hasta olduğuna delalet etmektedir. Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi durumu iyi bir kimsenin çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur.

Sarı yılan, art niyetli ve kötülük düşünen sinsi insana yorulur. Kimi zaman rüyada görülen sarı yılan hastalığa çağrışım yapar.

37- Yılan Avlamak: Düşmanına hile yapmakla, düşmanlarından bir şeyler elde edeceğine tabirdir.


38- Rüyada Siyah Yılan Görmek

Siyah yılan güçlü düşmanı temsil eder. Siyah yılan, hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddeti işidir. Yine kişinin rüyasında siyah yılan görmesi ordu generallerine tabirdir.

Ebu Saidü'l-Vaâz demiştir ki Rüyada kara yılan görmek, mal ve menfaate, su yılanı görmek, kadri yüce bir zatla sohbete, ejderha görmek kuvvetin ziyadeliğine delâlet eder.


39- Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Yılanın beyazı, zayıf ve kuvvetsiz düşmandır ve zayıf kindar kişiler demektir. Size zarar veremeyecek biridir. Kirmanî demiştir ki: beyaz yılan tutmak veya bu yılana sahip olmak, yüksek mertebelere naili yete delalettir. Derler ki yılanın beyazı zayıf ve güçsüz bir düşmana işaret eder.


40- Rüyada Yılan Pişirmek

Düşmanına karşı zafere, cihat yüzünden helal mala sahip olur. Rüya sahibinin kötü kimselere karşı düşmanlığına delâlet eder.

41- Boyuna Yılan Dolanması: Kişinin boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmesi, malının zekâtını vermediğine alamettir. Bir yılana sahip olduğunu ve ondan korkmadığını gören kimse, yüksek bir dereceye ulaşır.


42- Rüyada Yılan Sokması

Kişinin mahsurlu ve yasak bir şeyi yapması demektir. Aynı zamanda yılan sokması, birinin hile ve entrikaları yüzünden sıkıntı yaşamaya yorumlanmaktadır. Bazen de yılan sokması bazı kişilerin düşmanlığına, yılanların sokamaması zarar verememelerine yorulur.

Rüyada bir yılan tarafından sokularak zehirlendiğini ve vücudunun şiştiğini görmek, bir düşmanlık sebebiyle istenmeyen bir durumla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada yılanın zehrinin kendine tesir edip, et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görmek, düşmanı ile yapacağı bir mücadeleyi kaybetmeye, çoluk çocuğun muhtelif şehirlere dağılmasına işarettir.

43- Rüyada Kahverengi Yılan Görmek: Kahverengi yılan, kötülüklerden kurtulmak için mücadeleye delalet etmektedir. Hane içindeki sorunlara işaret etmektedir. Ailenize daha çok vakit ayırmanıza işaret etmektedir.

44- Rüyada Yılanın Konuşması: Yılanın size güzel bir söz söylediğini gördüyseniz, bir düşmandan erişecek hayır ve sevince işarettir. Rüyada yılanın kendisine güzel bir sözle hitap ettiğini görmek, düşmanınızla barışacağınıza işaret eder.


45- Rüyada Yılan Sütü İçmek

Allahu Teâlâ'nın razı olacağı bir ameli işlemeye delalet eder. Başının üzerinde yılan görmek, devlet ve hükumet nezdinde itibar görmeye işarettir.


46- Rüyada Engerek ve Kobra yılan görmek

Yılanlar düşmanları çağrıştırır. Çok zehirli olan engerek ve kobra yılanlarını görmekse çok daha da tehlikeli düşmana yorumlanır.

47- Kıvrılmış Yılan Görmek: Kurtulması zor olan duygusal enerji ve bağları ifade eder.


48- Cinsel Organının Yılan Olması

Hanımının akrabaları tarafından bir düşman kazanmaya işarettir.


49- Elinde Başında Yılan Olması

Yılandan elleri üzerine mal bulaştığını görmek, düşmanın sıkıntısına ve düşmanının malından yarar sağlayacağına işaret eder. Başında yılanının olduğunu görmek, rüya sahibinin şanının melikler yanında yüce olacağına alamettir.


50- Bahçe Bostanın Yılanlarla Dolması

O bostandan meydana gelecek büyüme ve gelişmeye, nebatatın fazlalığına ve bereketine delalet eder.

51- Yılan Derisi: Yılanın derisini Altın olarak bulmak, meliklerin hazinesinin ele geçmesine işarettir.

52- Koynunda yılan görmek: Nablusî demiştir ki: Koynunda yılan olduğunu ve bunu iki parça etse, düşmanından intikamını alır. Rüyada beline yılan sardığını görmek, kemer takmaya işarettir.

53- Yılan Çiğnemek: Ezerek yılanların üstünde gezmek, sel meydana geleceğini belirtir. Büyük bir yağmurun yağacağına işarettir. Rüyada bir yılanı beline sardığını görmek, bele takılan kemere delalet eder. Rüyada yılan çiğnemek yine bir kişinin rüyasında yılanları ezerek, çiğneyerek yılanların üstünde gezdiğini görmesi, o bölgede sel meydana geleceğini yahut yağmurun yağacağına delalettir. Rüyada yılanları beline sardığını görmek, bele takılan kemere alamet eder. .

54- Rüyada Kara Yılan Görmek: Ebu Saidü'l-Vaâz demiştir ki: mal ve menfaate çıkar. Su yılanı görmek, kadri yüce bir zatla sohbete, ejderha görmek kuvvetin ziyadeliğine çıkar. Rüyada yılanların içinde olduğu dolu bir kap, kutu görmek, rüyayı görenin Müslümanlara karşı düşmanlığına yorumlanır. Rüyada görülen su yılanı da değerli mal olarak yorumlanır.

55- Engerek Yılanı Görmek: Engerek yılanı yahut rüyada görülen boğa yılanı iyiye yorulmaz. Hasımları size bir komplo hazırlıyor demektir. Adımlarınızı dikkatli atmanız. Gerektiğine işarettir.

Kobra yılanı görülmesi

Câbir radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: “Sizden biriniz hoşlanmadığı bir rüya görünce, sol tarafına üç defa tükürsün; şeytanın şerrinden de üç defa Allah’a sığınsın; yattığı tarafından da öbür yanına dönsün”.

Uyanınca hangi tarafında yatıyorsa öbür tarafına dönmelidir. Yani sağı üzerinde ise soluna, solu üzerinde ise sağına dönmelidir. Umulur ki, kendisinin döndüğü gibi rüyası da iyiye döner.

Ebu Said el Hudri (r.a.)’den rivayetle Peygamber (s.a.v)’den şöyle buyurmuştur: "Herhangi biriniz sevdiği bir rüya görürse o Allah’tandır. Allah'a hamdetsin ve gördüğünü anlatsın. Hoşlanmadığı cins bir rüya görürse bu şeytandandır onun şerrinden Allah'a sığınsın ve onu hiç kimseye anlatmasın böylece o rüya ona zarar vermez." (Buhârî, Ta’bir: 27)

Kötü rüya gören kimse:
Allâhümme inni eûzü bike min ameliş şeytâni ve seyyiâtil ahlâm
"Allah'ım! Şeytânın işinden sana sığınırım."

duasını okumalıdır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
808 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

4 Yorum

Melahat
Melahat
3 ay önce

Merhaba ben bu gece rüyamda dört başlı yılan gördüm peşimden koştu ben korkarak kaçtım yanımdaki iki insanı ısırdı. Ben sürekli kaçtım yılandan korkuyla

Begüm
Begüm
3 ay önce

Rüyamda dev gibi çok büyük ve sonu olmayan yılanlarin bütün okulu sardigini gördüm yüzlerini görmedim ama bütün okulu saran dev yılanlar vardı siyah ve dev gibi onlarla mücadele ediyorduk hatta çeşit çeşit dev böcek türleri de gördüm bu ne demek bana yardımcı olur musunuz?

sirma
sirma
4 ay önce

rüyamda sarı 30 santim kadar bir yılan evin içinde kıvrılarak gezdi sonrada kayboldu birde gözüm çıktı diyorum ama çıkan gözüm deyil mavi yeşil karışımı bir yatay boncuk

Anıl
Anıl
4 ay önce

Merhabalar. Ben bu geceki rüyamda yolda yürürken yolumun üzerindeki yılanı fark etmedim ve tam yanına yaklaştığımda bana saldırdığını gördüm. Sonra yere düştüm ve bacağıma dolanan yılanla cebelleşirken bir kız geçiyordu yanımdan. Ondan yardım istedim ve o da beni bu yılandan kurtardı. Bacağıma baktığımda yılanın kuyruğu kopmuştu ve üzerimdeydi. Elimle onu yere attım. Yılan su yeşili gri karışımı bir renkteydi. Ve kızla beni kurtarmasından sonra biraz yürüdük ve bi taş duvarın üstüne oturup sohbet ediyorduk. Benim uzun bir ilişkim bitti. Çok sevdiğim kişi benden ayrıldı. İlk gecesinde bu rüyayı gördüm. Yardımcı olur musunuz lütfen.

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi