Son dakika

Erzincan Haberleri

Erzincan

Erzincan, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Toplam yüzölçümü 11815 km2 olan Erzincan'ın rakımı ise 1216 metre olarak ölçülmüştür. Posta kodu 24000, il alan kodu 446, plaka kodu ise 24'tür.

Tümünü Göster

Ülke Türkiye
Bulunduğu Bölge Doğu Anadolu Bölgesi
Rakım 1216
İl Erzincan
İl Plaka Kodu 24
Erzincan Posta Kodu 24000
İl Alan Kodu 446
Erzincan İlinin Yüzölçümü 11815 km2
Erzincan'ın Kurtuluş Tarihi 13 Şubat 1918

Erzincan haberleri, en güncel ve tarafsız bilgilerle karşınızda! Erzincan kent merkezi ve çevresinde meydana gelen son dakika olayları, trafik kazaları, ölüm haberleri, terör, asayiş, spor ve işkur duyuruları gibi farklı konulara dair haberler bu kategoride yer almaktadır. Haber ajanslarından alınan içeriklerle zenginleştirilen Erzincan Haber 24 kategorisi, sizlere doğru ve hızlı bilgi sunmayı hedeflemektedir.

Erzincan deprem haberleri, kavga, vefat ve cezaevi duyuruları, Erzincan kaza haberleri, polis, yangın ve asayiş raporları gibi farklı konulardaki haberlere ulaşmak isteyen kullanıcılar için özenle hazırlanmıştır. Erzincan'ın yerel ve güncel gündemini yakından takip etmek, hava durumu, canlı ve video içeriklerle olaylara daha yakın olmak isteyen herkes için Erzincan haber kategorimiz vazgeçilmez bir kaynak olacaktır. Hızlı ve güvenilir bilgi akışı için siz de 24 Erzincan haberlerini takip edin, gelişmelerden haberdar olun!