Rüyada yılan yakalamak ne anlama gelir?

Rüyada yılan yakalamak ne anlama gelir?

Rüyada yılan kovalamak; düşman üzerine galip gelmeye, kuvvet ve kudrete delâlet eder. Bu kişi kovaladığı yılandan korkmuyorsa, bu o kimsenin kuvvet ve devletidir. Yılanı kovalayıp avladığını gören kimse düşmanına hile yapmakla onlardan bir şey elde eder.

Yılanı kovaladıktan sonra tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde bir düşman tarafından mal gelir. Eğer bu yılanı öldürdüyse düşmanına galip olur. da görülen su yılanları maldır. Su yılanı kovalamak rızk demektir.

Rüyada zehirsiz, sıkıntısız, kendisine itaat ve dilediği gibi hareket eden bir takım yumuşak yılanlara sahip olmak veya bunları kovaladığını görmek, rüyayı görenin eline eritilmiş bir takım altın ve külçeler geçmesine ve onları bir yere gömüp gizlemesine delalet eder.

Yılanların gözü önünde yürüdüklerini ve etrafında dolaştıklarını gören kimseye, beraberinde bulunan ve ona bir zarar ve ziyan veremeyecek düşmana delalet eder.

Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezinmek, dereler dolusu sellerin akacağı büyük bir yağmura delalet eder. Bostanının yılanlarla dolduğunu görse, o bostandan meydana gelecek büyüme ve gelişmeye, nebatatın fazlalığına ve bereketine delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
121 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi