Rüyada yılan sokması ne anlama gelir?

Rüyada yılan sokması ne anlama gelir?

Rüyada yılan sokması; gibi rüyalar esas ve asılsızdır. Her kimse böyle bir rüya görünce Cenâb-ı Allah'a sığınmalı ve rüyayı anlatmamalıdır. Çünkü bu tür rüyalar insanları üzmek için şeytan tarafından ika edilen rüyalardandır.

İslami rüya tabircileri yılanın sokmasını kazanılan haram mal olarak tabir etmişlerdir. Zahmetle kazanılacak helal mal şeklinde yorumlamışlardır. Rüyada yılanın soktuğunu gören rüya sahibinin, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delâlet eder.

Bazı tabirciler bu rüyayı, ele geçecek ve devamı olmayacak mal şeklinde tabir etmişlerdir. Rüyada yılan sokması can sıkıcı haberlere ve kötü sözlere de yorumlanır. Size faydası olmayan kişilerle arkadaşlık ettiğinizi de belirtir. Pişmanlığa, sıkıntı ve kedere yorulur.

Bu yüzden arkadaş çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor. Kişinin hal ve hareketlerine dikkat edip, kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor.

Bu rüya arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına da gelir. Hasımlarınızla ilgili alacağınız kararlarda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada yeşil, beyaz, siyah veya başka renklerdeki yılan sokması da bu şekilde yorumlanır. Eğer sokan yılanı o esnada öldürdüğünüzü gördüyseniz bu rüya hayırlara yorulur. Düşmanınız veya rakipleriniz karşısında başarılı olacak, düşmanlarını mağlup edecek konuma geleceğinize işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1119 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi