Sitede 5908 kişi varaz bulutluAğrıaz bulutlu7.4°C

İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü

İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, beslenmeye bağlı olarak son yıllarda erkeklerde sıkça görülen sperm sayısının düşüklüğüne çare olarak keçiboynuzunu tavsiye etti.

7-8 tane keçiboynuzunu kırıp yarım litre sıcak suya atarak 3 dakika kaynatıp 2o dakika kısık ateşte demlendirin.

Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.Bu uygulamaya 1 hafta boyunca her dün devam edin.
Birinci hafta haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatmadan bir su bardağı için.Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayın.

Bu kür 3 ay uygulanmalı.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

2 Yorum

gulşah
gulşah
10 yıl önce

ben28 eşim33 yaşında 9senelik evliğim 4aylık bebeğim karnımda ölü kürtaş oldum bebeğim olmuyor ailerden cok sıkındımıs var allah rızası için yardım edin doktor

volkan
volkan
10 yıl önce

sayın hocam bana ne olur yardım edin çok mağdur durumdayım ben 29 eşim 22 yaşında ve 1.5senelik evliyiz ve korunmadığımız halde çocuğumuz olmuyor belki haklısınız daha erken diyeceksiniz fakat biz çocuk istiyoruz ama olmuyor eşim düzensiz adet geçiriyor doktora gitti ve ona göre ilaç verdi ve hiç bişeye yaramadı sonra doktoru eşinde bi görünsün demiş bende gittim benimde spermlerim cansız çıktı hiç bi kıpıldanma görünmüyormuş tabiki çok üzüldük bu durumu atlattığımızı zannediyorduk fakat bu güne kadar geldi atlatamadık ne önerirsiniz ne yapmamız gerekiyor allah rızası için bize yardım edin size yalvarıyorum

Yorum Ekle