Van Güncel

Van'da İl Jandarma Komutanı ve 5 ilçenin kaymakamı değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren kararnameyle, Van İl Jandarma Komutanı, 5 ilçe kaymakamı ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterinin görev yerleri değişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren kararnameyle, Van İl Jandarma Komutanı, 5 ilçe kaymakamı ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterinin görev yerleri değişti.

Van: Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı. Karara göre İl Jandarma Komutanı, 5 ilçe kaymakamı ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterinin görev yerleri değişiklik yapıldı.

Bu çerçevede; Van'da görevli İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez Teftiş Kurulu Başkanlığına, İpekyolu Kaymakamı İhsan Emre Aydın Yozgat Sorgun Kaymakamlığına, Erciş Kaymakamı Nuri Mehmetbeyoğlu Ankara Kızılcahamam Kaymakamlığına, Gürpınar Kaymakamı Fatih Kayabaşı Samsun Alaçam Kaymakamlığına, Özalp Kaymakamı Muhammed Emin Nasır Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne, Saray Kaymakamı Yunus Ataman Kahramanmaraş Elbistan Kaymakamlığına ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel ise Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişliğine atandı.

Van'a atananlar

Diğer taraftan Trabzon İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Adem Şen Van İl Jandarma Komutanlığına, Diyarbakır Kocaköy Kaymakamı Abdulkadir Umut Kasman İpekyolu Kaymakamlığına, Erzurum Aşkale Kaymakamı Murat Karaloğlu Erciş Kaymakamlığına, Erzurum Köprüköy Kaymakamı Yasin Erdem Gürpınar Kaymakamlığına, Elazığ Maden Kaymakamı Rahmi Bulut Özalp Kaymakamlığına ve Rize Fındıklı Kaymakamı Eyup Gürdal ise Saray Kaymakamlığına atandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Aşkale, Belediye, Elazığ, Erciş, Erciş Kaymakamlığı, Erzurum, Fatih Kayabaşı, Gürpınar, Gürpınar Kaymakamlığı, Hüseyin Bekmez, İhsan Emre Aydın, İpekyolu, İpekyolu Kaymakamlığı, Jandarma, Köprüköy, Mehmet Fatih Çelikel, Muhammed Emin Nasır, Murat Karaloğlu, Nuri Mehmetbeyoğlu, Özalp, Özalp Kaymakamlığı, Rahmi Bulut, Recep Tayyip Erdoğan, Resmi Gazete, Saray Kaymakamlığı, Van, Van Büyükşehir Belediyesi, Van İl Jandarma Komutanlığı, Yasin Erdem, Yunus Ataman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir