Fatih Kayabaşı

Fatih Kayabaşı

Gürpınar Kaymakamı. Fatih Kayabaşı kimdir? 1990 yılında Karabük’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karabük’te tamamladı. Kayabaşı, 2013 yılında Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Bir süre Maliye Bakanlığında Vergi Müfettiş Yardımcısı olarak görev yaptı. 2015 yılında Karabük Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

Tümünü Göster

Fatih Kayabaşı, Karabük ilinde Valilik stajını, Sakarya ili Söğütlü ilçesi ile Aydın ili Didim ilçesinde Refiklik stajını, İstanbul ilinde Mülkiye Teftiş stajını tamamladı.

Kaymakam Kayabaşı, Giresun Çanakçı ilçesinde Kaymakam Vekilliği yaptıktan sonra yurt dışı stajı için gönderildiği İspanya'nın Madrid Complutense Üniversitesi'nde İspanyolca dil eğitimi aldı.

Kayabaşı, Küre Kaymakamı iken 2019/268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararı ile Şenpazar Kaymakamlığına atandı. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 04/09/2020 tarihli onayı ile ilçemize atanmıştır. Kayabaşı, İngilizce ve İspanyolca bilmektedir