Rüyada Karaca Görmek

Rüya yorumu yapanlara göre rüyada karaca görmek hem iyiye hem de hayırlara tabir edilmiştir. İşti farklı anlam ve manası bulunan rüyanızda karaca görmenin tabiri:

Rüyada Karaca Görmek Nedir? Karaca Yavrusu Ne Anlama Gelir?

Rüyada karaca görmek; karacayı görülme şekline göre ( beslemek, karaca yavrusu, karaca sürüsü, evde karaca, karaca sevmek, öldürmek ) farklı şekilde tabir edilir. Genel anlamda karaca sı bol ve bereketli bir hasat mevsimi yaşanacağına işarettir. Karaca yavrusu aldığını gören kimse, hayır ve mirasa kavuşur. Rüyada karaca tuttuğunu gören kimse, mülke malik olur. Kişinin rüyasında karaca görmesi, sadık bir eşe sahip olduğunu ve hayırlı evlatlarının olacağına işarettir. Rüyada görülen karaca aynı zamanda, varlıklı bir kimse sayesinde elde edilecek kazanç ve menfaate de işarettir. Rüyada karaca eti yediğini görmek, hayırlı bir kimse sayesinde mal sahibi olmaya işarettir. Erkek bir kimsenin karaca etinden yediğini görmesi, güzel bir kadın sayesinde mülk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada karaca öldürmek, bir yakını yüzünden üzülmeye işarettir. Kişinin rüyasında karaca öldürmesi dostlarınız ve yakınlarınız tarafından sevildiğiniz halde, bazı durumlarda, dostlarınızın ve yakınlarınızın tarafından kahrınızın çekilemiyeceğine işarettir.

Genç bir kızın rüyasında karaca görmesi durumunda genç kızın yumuşak huylu bir delikanlı ile evleneceğine hükmedilir. Rüyada karaca yavrusu görmek veya tutmak yahut bir karacayı avlamak, eğer rüya sahibi bekarsa sevdiği kişiyle gönlünce evleneceğine ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Hamile bir kadın karaca yavrusu tuttuğunu görürse rüyayı görenin bir çocuğu olacağına yorumlanır. Rüyada bir karaca yavrusu tuttuğunu gören kişi, güzel bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Evli bir kimsenin yavru bir karacayı tuttuğunu görmesi, hayırlı bir evlat sahibi olacağına işarettir. Ayrıca evliliğin mutlu süreceğine işaret edilmektedir. Rüyada görülen karaca yavrusu, nişanlanmaya yahut evlenmeye işaret eder. Bazı yorumcular da, karaca yavrusunu sevgiliye işaret saymışlardır.

Rüyada bir karaca sürüsü, rüyayı gören kişinin kalabalık bir ye sahip olacağını gösterir. Rüyada karaca sürüsü görmek sevgililerin özlem giderip buluşacaklarına yorumlanır. Kişinin rüyasında yeşilliklerle kaplı bir alanda otlayan karaca sürüsü görmesi rüya sahibinin uzun zamandır beklediği hayırlı haberin geleceğine işaret sayılır. Karaca sürüsü kimi zaman da, sevgiliyi ya da hasreti işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
3 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi