Rüyada Hayvan Görmek

Rüyada hayvan görmek görülen hayvanın cinsi ile görülme şekline göre farklı anlam ve yorumu bulunmaktadır. Gördüğünüz hayvanın yorumunu okuyun.

Rüyada Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hayvan görmek görülen hayvanın anlamına göre yorumlanır. Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız. (Mesela Keçi, Teke, Tavuk, yılan, koyun, At vs.) Eti yenilen hayvanlar mal, zenginlik ve dünyalık anlamına gelir.

aslan, kaplan, Dinozor, ayı gibi yırtıcı vahşi hayvan, etrafının düşmanlarla sarılı olduğuna, bunlardan çekinmeyi ve korunması gerektirme işarettir.

Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir.

Rüyasında her hangi bir vahşi hayvana binip istediği gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacağına işarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düşer. Vahşi hayvanlardan birinin evine girdiğini gören, şeriata uymayan bir kimse ile ahbaplık eder.

Eğer giren hayvan avlanmış ise, mal ve ganimet ile yorumlanır. Kendisine avlanılmış bir hayvan gönderildiğini gören, zahmet çekmeden para kazanır.

Vahşi bir hayvanı kestiğini gören, yabancı biriyle gayri meşru ilişkide bulunur. Vahşi bir hayvani olduğunu gören, hayırsız adamlarda dost olur. Vahşi hayvanlardan birinin kendisini çiğnediğini gören ihanete uğrar.

Vahşi hayvan derisi, tüyü, tırnağı, eti, kemiği, boynuzu ve diğer parçaları mal ile tabir edilir. Rüyada eti yenilen hayvan görmek helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır. Vahşi bir hayvanı avladığını görmek, eline mal ve ganimet geçmeye; elinden avını kaçırdığını görmek, bir şey elde edememeye; vahşi bir hayvana yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edeceğine; vahşi hayvanlardan birinin kendisine alıştığını görmek, hayır ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahşi olduğunu görmek şerre delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
439 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Gülname

Gülname

2 yıl önce

Merhaba rüyamda bir beyaz minibüste bir ben 3 erkek var camdan içeriye kargaya benzeyen bir hayvan öterek girdi çok korktum sonra erkeğin biri minibüste arka koltuğa bana dogru atladı ve beni öpmeye çalıştı izin vermedim cevabı nızı bekliyorum teşekkür ederim

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi