Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek: Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana işaret eder. Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile ve haram yolunu tutan, cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılışta insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse için velayete, değilse zina yatmaya delalet eder. Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir kadın için bu rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Bir ayı öldürmek sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak bu rüya zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman demektir. Yabancı kimse, beklenmedik, karışık olaylara işaret eder. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır.

Rüyada ayı görmek münafık, ahmak, düşünceden yoksun, düşmanla yorumlanır. Ayıya bindiğini gören, devlet tarafından bir menfaat görür. Rüyada ayi eti ve derisi düşman mali, sütü korku ve endişe ile tabir olunur. Kirmani ye göre : Rüyada ayı görmek, kötü, akıldan yoksun, insanlıktan uzak bir erkekle tabir olunur. Ayıya bindiğini gören, düşmanına üstün gelir. Öldürmek de böyledir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ayı, bela ve fitne sahibine, Bazen de hilekar, yahut kötü bir kadına bazen de hapse işaret eder. Bir kimse bir ayıya binse, eğer ehilse dince velayete nail olur. Eğer ehil ve layık değilse, üzüntü ve korkuya maruz kalır, ancak sonra bu durumdan kurtulur.

Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Nefis mertebesinde ayı rüyası öfke ifade eder. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından menfaat görmeye işarettir. Rüyada ayıya binmek, düşmana galip gelmektir. Rüyada ayı derisi görmek mala delalet eder.

Rüyada Ayı Görmek Anlamı ve Yorumu

Dost ve yardımcı görülen birinin aslında kötü niyetli olması ve zarar vermesi anlamındadır. Rüyada ayı görmek, âfet, belâ ve fitneye işarettir. Bazı kere de ayı görmek, şiddet ve kuvvetli olmayan, düşmanlığında hileye başvuran hırsıza delâlet eder. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından menfaat görmeye işarettir. Yine ayıya bindiğini görmek, düşmana galip gelmeye delâlet eder. Rüyada ayı derisi görmek mala, bazı kere de kötü, boşanmış ve oyunla meşgul kadına delâlet eder.

  1. Kara ayı: Aile içinde tartışmaya.
  2. Ayı avı: Yakında birinin ölmesi ve yüklüce bir mirasa.
  3. Ayının bağlı olması: Rahatsızlık verici olaylar yaşamak ve büyük acılar çekmeye.
  4. Ayı oynatmak: Bir düşmana üstünlük sağlamaya.
  5. Beyaz ayı: İşlerin açılması ve kazancın artmasına işarettir.

Rüyada ayı görmek, dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize işarettir. Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

3 Yorum

  1. Rüyamda ayının beni kovalaması ve ayının benimle konuşması

  2. 3 arkadaş gece gezerken ben ayı gördüm diyip sessizce kaçalım diyoruz ben ve arkadaşım hiç arkamıza bile bakmadan kaçıyoruz diğer arkadaşım orda kalıyor ayı ona saldırıyor çığlık sesleri beni uykumdan uyandırıyor korkutucu birşeydi Allah hayırlara vesile etsin.

  3. Rüyamda siyah büyük bir ayıyı gördüm ve tek kurşun ile ateş edip etkisiz hale getirmeye çalıştım lakin resmen kurşun işlemiyor ve ayıya çarpıp yere düşüyordu. Rabbim hayırlara vesile eder inşAllah

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z