Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada domuz görmek haram ve yasak bir şeye işaret eder ve domuz düşmanla tabir edilir. Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cebelleşmek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı alt etmeye işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünya hayatının güzelleşmesi anlamına gelir. Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya, Domuz eti yemek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder. Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar. Kötü düşmandır.

Rüyada domuz görmek, Kirmanî ye göre akılsızlıkla yorumlanır. Rüyasında bir domuz bulduğunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkeğe söz geçirir. Domuza bindiğini gören, düşmana karşı üstünlük kazanır. Bir domuz ile uğraştığını gören, Alçak bir adamla ağız kavgası eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir domuzu öldürdüğünü gören, düşmanından kurtulur. Domuz eti haram mala ve yenmesi musibete delildir. Birçok domuz bulduğunu ve onları bir yere sakladığını gören, haram mal kazanır. Domuz yavruları sıkıntıdır. Bir evden domuzları kovduğunu gören isinden ayrılır. Domuz otlattığını gören soysuz insanlar üzerine amir olur. Eline domuz kili, kemiği, derisi geçen hayırsız ve devamsız mal bulur.

Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Ebu Sait El Vaiz e göre: rüyada domuz görmek düşmana delalet eder. Vahşi domuz kuvvet ve servet sahibi olmaya, faydasız bir erkek olmaya yorumlanır. Bir yerde birçok domuz olup, onları kaçmalarından korkup muhafaza etmek istediğini görmek, haram mal toplayıp onları muhafaza etmekle yorumlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Domuzları bir yerden bir başka yere sürüp götürdüğünü görmek, dünyasının mükemmel ve rahat olacağına işarettir. Domuzların başıboş dolaştıklarını gören, bir yerden eline geçen mal için sevinir.

Rüyada Domuz görmek, ser, şiddet, hayret, dehşet, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun dişisi, neslin çokluğuna işarettir.

Rüyada Domuz Görmek Anlamı ve Yorumu

Bir domuzun üstüne binip onu bir at gibi kullandığını gören, düşmanına üstün gelir, dünyada yüksek bir mevkiye çıkar. Bir domuzun önünden dolaşarak arkasına geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen domuz, düşmandır. Hanımıyla münakasa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya dişi bir domuz görse hanımını boşar.

Eğer, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmişse, o kimse şiddet görür. Bir kimse domuza rast geldiğini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsede istikrara kavuşur.

Bir takım domuzlara sahip olduğunu görse, birikmiş mala sahip olur. Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düşmekle beraber mal, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

Eğer görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazancı çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir birine işarettir. Domuzun eti, yağı veya kili yahut derisi haram bir maldır.

Rüyada domuz görmek yasak ve haram olan şeylere işaret eder.

Domuzların sütunu içtiğini görmek malda yahut akılda musibettir. Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düşmanına galip gelir.

Domuz ile çekiştiğini gören kimse zalim düşmanını yener. Domuz eti yediğini gören kimse haram mal elde eder veya bir günah isler. Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse içil yağmur ve doluya, dava ve düşmanlıkta bulunan kimse hakkında da, düşmanının kuvvetli ve cahil bir kimse olduğunu işarettir.

Evlenmeyi arzu eden kimse hakkında, mizacına uygun olmayan biriyle evlenmesine işarettir. Domuz, kadınla da tabir edilir. Bazı tabirciler rüyada görülen domuz eti, umum insanlar için iyidir.

Bir kimse kebap olmuş domuz etini yediğini görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hâsıl olacak menfaate işaret eder, demişlerdir. Yatağında dişi domuz olduğunu gören kimse, kadınla cinsi münasebette bulunur.

Domuzların yavruları, onlara sahip olan birini gören kimse için ucuzluk bolluk ve ihtiyacının görülmesi manasına gelir.

Bakınız; Domuz. Rüyada kendi yatağı üzerinde bir köpek veya hınzır görmek, fasık bir adamın hidayetine delâlet eder. İmam Nablusî demiştir ki: "- Rüyada görülen hınzır, bir belânın veya musibetin meydana çıkmasında bağırıp feryat eden, sözünde sebatsız ve vefasız olan kuvvetli, hilekâr ve mel'un bir düşmandır.

Rüyada hınzıra binmek

Bir kimse rüyada hınzıra bindiğini görse, bu rüya, bilerek haram mal kazanmaya delâlet eder.

Hınzır eti yemek

Hınzır etinin kebabını yemek de, yine aynıdır. Bazı yorumcular derler ki: Rüyada görülen hınzır eti, bütün insanlar için iyidir. Kişinin rüyada kebap olmuş hınzır eti yediğini görmesi, iyidir ve çabucak hâsıl olacak menfaata delâlet eder.

Hınzır gibi yürümek

Rüyada hınzır gibi yürüdüğünü gören kimsenin hemen gözü aydın olur." Neden öyle? Çünkü hınzır dosdoğru yürür. Her ne kadar pis ve necis bir hayvan ise de, gittiği yöne dümdüz gider.

Rüyada hınzır görmek, bazı kere kadın ile de tâbir olunur.

Hınzırla kavga etmek

Rüyada hınzır ile çekiştiğini ve kavga ettiğini görmek, zalim düşmana karşı zafer bulmaya işarettir.

Rüyada hınzır olmak

Bir kimsenin rüyada kendisinin hınzır olduğunu görmesi, dinde zillete düşmeye, fakat buna mukabil mala ve bolluğa nailiyete delâlet eder.

Rüyada hınzır sahibi olmak

Rüyada bir takım hınzırlara sahip olduğunu görmek, birikmiş mala işarettir.

Kara hınzır görmek

Yolcu ve denizde seyahat eden birinin rüyada kara hınzır görmesi, yağmur ve şiddetli doluya delâlet eder.

Ebu Saidü'l-Vaaz demiştir ki: Rüyada hınzır görmek, düşmana delâlet eder. Bazı kere de hınzır görmek, şüpheli kimselerle düşüp kalkmaya, haram ve kötü mala, yalan ve hileye ve zalim bir düşmana delâlet eder.

Rüyada yaban domuzu, düsmanliga yorumlanir. Rüyanizda bir yaban domuzunun üzerinize saldirdigini görmek, sizi mahvetmek isteyen düsmanlarinizin olduguna isarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1423 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

ecem

ecem

2 yıl önce

Ruyamda uvey babamin getirdigi koliden derisi soyulmuş domuz çikti sonra onu bbicakla öldürdüğümü gördüm bunun anlami nedir

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi