Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.

Geyik görmek, çok güzel bir olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada geyik avlamak hayırlı bir işaret sayılmaz.

Rüyada dolaşan geyik görmek tanımadığınız insanların neden olacağı sorun demektir. Bir geyik yakaladığını gören kişi tanımadığı birinin sorununu çözer ve bundan dolayı kısmet alır demektir. Bir geyiği vurduğunu gören, kişi uzaktan alacağı bir habere çok üzülür anlamındadır. Geyiği seven veya okşayan biri tanımadığı biriyle macera yaşar demektir.

Yabancıların neden olacağı sorunlardır.

Rüyada kırda, ormanda vb dolaşan geyik görmek yabancıların neden olacağı sorunlardır. Bir geyik yakaladığını gören kişi yabancı birinin sorununu halleder ve bu sayede kısmet alır. Bir geyiği vurduğunu gören, uzakça yerden gelecek bir habere üzülür. Geyiği seven veya okşayan biri bir yabancıyla maceraya atılır.

kadinlarin rüyada gördükleri geyik, ister erkek ister kiz olsun güzel evlada isaret eder. bir kimse rüyada geyik yavrusunu avlasa veya kendisine hediye olarak verilse yahut satin alsa, o kimse bir rizka erisir. yahut bekarsa evlenir veya bir cocuku olur ya da borclusuna galip gelir. geyik aldigini gören kimse, mirasa kavusur ve cok hayra erisir. eger annesi bir cocuk bekliyorsa erkek bir cocuk dogurur. geyigi kendi evine soktugunu gören kimse, oglunu evlendirir. geyigin derisini yüzdügünü gören kimse, terbiyeli bir kadina fenalik eder. bir kimse geyigin, üzerine sicradigini görse, o kimsenin hanimi her seyde ona isyan eder. rüyada bir geyige malik oldugunu gören kimse, helal bir mala malik olur veya hur ve iffetli bir kadinla evlenir. rüyada geyik görmek, vakar ve heybete, düsmani kahredip onu zelil etmeye isaret eder. bu rüyayi görenin yiyip icecegi helal maldan olur. bir kimse basinin geyik basi oldugunu görse vali veya baskan olur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
776 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Safa

Safa

9 ay önce

Rüyamda arabama doğru gittiğinde üstünde bir geyik yatıyordu ve beni korkutuyodu arabaya sürüp ondan kurtalmaya çalışıyordum ama kurtulamıyordum beni bir hayli ürkütüyodu. Bu neye işaret eder acaba ?

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi