Rüyada Antilop Görmek

Antiloplar sıcak ülkelerde yaşayan, çok hızlı koşan, boynuzlu hayvanlardır. İslami rüya yorumlarına göre rüyada antilop sürüsü görmek genç ve bekar kimseler için her zaman hayırlı gelişmelerin yaşanacağını ifade etmiştir. Rüyada antiloplar, görülme şekline göre farklı mana ve yorumu yapılır. Rüyanızda öküz başlı antilop görülebilir yahut büyük boynuzlu antilop sürüsü görebilirsiniz. İşte tüm detaylarıyla antilop görmenin anlamı ve yorumu.

Rüyada Antilop Görmek Ne Anlama Gelir? Neye İşarettir?

Rüyada antilop görmek, genç kimseleri simgelemekle birlikte nişanlanmaya yahut evlenmeye işaret eder. Antilop sı birbirini seven iki sevgilinin buluşmasına yorumlanır. Kişinin rüyasında antilop görmesi beklenen hayırlı haberin geleceğini bazen de sevgiliyi ya da hasreti ifade eder. Antilopla ilgili rüyalar görülme şekline göre , sadık eşe, mutlu ve sevimli çocuk manasındadır. Bazen varlıklı bir kimse sayesinde elde edilecek kazanç ve menfaate işarettir. Antilop yavrusu tuttuğunu görmek, güzel bir evlat sahibi olmaya işarettir. Bekâr bir kimse için rüyada antilop görmek, rüya sahibinin sevdiği kimseyle evleneceğine işaret eder ve bu evliliğin mutlu süreceğine hükmedilir. Bu rüyayı bir genç kızın görmesi durumunda genç kızın yumuşak huylu bir delikanlı ile evleneceğine hükmedilir.

Rüyada bir kimse antilop öldürdüğünü görse, rüyayı gören kişinin kara sevdaya tutulacağına işarettir. Eğer bir antilop yavrusu tuttuğunu görürse rüyayı görenin kişinin çok sevimli bir çocuğu olacağına yorumlanır. Rüyada antilop etinden yemek, o kişinin mal sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada antilop sürüsü görülmesi ise, rüyayı gören kişinin kalabalık bir aileye sahip olacağını gösterir. Bazı yorumcular da, antilopu sevgiliye işaret saymışlardır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2 kişi puan verdi. Ortalama puan: 6

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi