Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek, hilekar birine, cini yakında görmek; hayal kırıklığına işarettir. Cin görmek, hile yapmayı seven bir kimse ile tabir edilir. da, cin olduğunu gören kimsenin hilesi çok olur. Rüyada görülen cin, şahsi çıkarı için hile yapan bir kimseye işarettir. Rüyada cin görmek hileci aşağılık bir kişiyi belirtir. Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerle uğraşılmasına yorumlanır. Evde cin görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine işarettir. Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret eder.


Rüyada Cin Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada bilgin, doktor, iyilik sahibi ve güzel konuşan bir cin görmek, tanımadığı birinden yardım ve iyilik görmek demektir. Rüyada cin olmak, çok hilebaz biri olmaya işarettir.

Aynı zamanda rüyada bir cinin evinin kapısına yakın bir yerde durduğunu görmek, üzerinde yerine getirilmemiş bir adağın olmasına veya zarara uğramaya, darlık çekmeye ve rüya sahibinin sıkıntı içine düşeceği anlamına gelir.


Rüyada Cin Çarpması Görmek

Rüyada kendisini cin çarptığını görmek, faiz ve haram yemeye, sihir yapmaya işarettir. Bazen cin çarptığını görmek, malını kaybederek üzülüp kederlenmeye işarettir.

Rüyada içine cin girmiş yahut cin çarpmış bir adam görmek, tefeciliği meslek edinen bir kimseye veya yitirdiği dünyalık için ağlayıp sızlayan birine işarettir. Bir kimsenin rüyada içine cin girmesi, huysuz, sıkılgan, sıkıntı veren bir yakını işaret eder.


Rüyada Cin Musallat Olması

Rüyada bir cinle sohbet ettiğini görmek yahut rüyanızda size cinin musallat olması, insanların durumlarını merak edip öğrenen kimseye yakın olmaya işarettir. Rüyada cinin musallat olması neticesinde endişelenmenize gerek yoktur. Uyumadan önce Ayet-el Kürsi, Felak ve Nas surelerini okuyarak yatağa geçin. Eğer bu rüyalar tekrar ederse odanda uyumadan önce sesli ezan okuyun. Bu tür rüyalar genellikle size yakın bir hileci düşmana yorumlanmıştır.

Bazen de rüyada cin görmek, yılan ve akrep gibi yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret eder.


Rüyada Cinlerin Eve Girmesi

Rüyada evine cinlerin girip bir şeyler yaptıklarını görmek, eve düşman veya hırsız girmesine işarettir. Cinlerin evlerde bulunanları, şerli ve yaramaz komşulara işarettir.

Cinin kapısının yakınında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapması lazım gelen bir adağı olduğuna veya ona isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder.

Birisinin evine cinlerden girip bir şeyler yaptığını gören kimsenin evine düşman veya hırsızlar girerek o kimseye bir zarar getirirler.


Rüyada Cinlere Kuran Öğretmek İçin Uğraşmak

Rüyada cinlere Kur'an öğretmek için uğraştığını veya cinlerden birinin kendisinin okuduğu Kur'ân'ı Kerîm'i dinlediğini görmek, ehil kimse için önemli bir makama gelmeye, yönetici olmaya işarettir. Rüyada cinlerle bir şey alıp bir şey verip şeklinde uğraşmak hayırlı ve bereketli bir işe işaret etmektedir.


Rüyada İnsan Kılığında Cin Görmek ve Korkmak

Bazen rüyada insan kılığına girmiş cin görmek, kara, deniz ve hava yolculuğu yapmaya işarettir.

Rüyanızda görülen insan kılığındaki cinler, hayır söyleyen ve hayırlı haber veren, iyiliği tavsiye edip kötülükten sakındıran bir cin ise, bu müslüman bir cindir ve insan kılığına girmiş böyle bir cin görmek hayra yorumlanır.


Rüyada Cinler Görmek

Rüyada cinler, içki içip kumar oynamaya, her türlü haramı fütursuzca işlemeye, kapkaççılık ve hırsızlık yapmaya, eğlence yerlerine, çalgı aletlerine, türkü ve şarkı söylemeye, ıslık çalmaya veya kazancını zevk ve sefa içinde harcayan zengin kimseye işarettir.


Rüyada Kötülükten Haber Veren Cin Görmek

Rüyada kötülüklerden bahseden ve karamsar haberler veren, kötülüğü öven ve iyilik yapmamayı telkin eden cin, inançsız bir cindir ve rüyada böyle bir cin görünce, "eûzü besmele" çekerek, onun şerrinden Allah'a sığınmak gerekir.


Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyada bir cinle evlendiğini görmek, ahlâksız ve itaatsiz bir kadına gönül vermeye, huysuz bir binit satın almaya işarettir.

Hazan bir cinle evlendiğini görmek, mülk sahibi olmaya, gizlenmiş bir mala sahip olmaya işarettir.


Rüyada Cin Tutmak

Rüyada bir cini tutup hapsettiğini veya zincire vurup bir yere bağladığını görmek, düşman esir almaya veya oruç tutarak nefsin isteklerini kırıp kendini günahtan korumaya işarettir.


Rüyada Cinle Güreşmek

Bir cini yere yatırdığını görmek, düşman şerrinden emin olmaya işarettir. Bu rüyanın sahibi mülke ehil ve müstahak ise mülke malik yahut defnedilmiş bir mala işarettir. Kendisini cinlerin yere düşürdüğünü gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. Bazen de bu rüyayı gören faiz yer.


Rüyada Cinler Tarafından Yere Düşürülmek

Rüyada cinler tarafından yere düşürülmek, cin veya düşman tarafından bir zarar isabet etmesine veya faiz yemeye işarettir.


Rüyada Lider Cin Görmek

Cinlerin ileri gelenleri, insanların önderler ve yöneticilerine, âlim ve öğretmenlere veya tahsildarlara işarettir.


Rüyada Cinlerle Dost Olmak

Rüyada cinlerin liderleriyle dost olduğunu görmek, ileri gelen bir yönetici ile tanışmaya, tanınan biri olmaya, kâhinliğe ilgi duymaya, polis müfettişliğine işarettir.

Bazan cinlerin önde gelenleriyle dostluk kurduğunu görmek, tövbe edip hidayet üzere hayırlı işler yapmaya, Kur'an ve ilim öğrenmeye, çocuk eğitimcisi ve öğretmen olmaya da işarettir.


Rüyada Yerleşim alanlarında Cin Görmek

Açık alanlarda ve yollarda görülen cin, yol kesicilerine işarettir. Hamamda ve kuyuda görülen cin, zina eden erkek ve kadınlara işarettir.

Rüyada cinden bir şey almak, yakıcı ateşe ve ateşte imal edilen cam, porselen ve seramik gibi şeylere işaret eder.

Bazen herhangi bir yerde görülen cin, yılan, akrep, kertenkele gibi yer haşerelerine veya insanların rahatsız olacağı bazı durumların ortaya çıkmasına işarettir.

Cami ve güzel yerlerde görülen temiz giyimli cinler, bu varlıkların Müslüman olanlarına delalet eder.

Rüyada cin görmek rüyayı gören için bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçırmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bidat yerlere, kiliseye, dükkânlara, türkü veya şarki söylemeye, zenginliğe ve çalgılara işaret eder.


Rüyada Cinle Sohbet Etmek

Cinle sohbet ettiğini gören kişi, yolcu ve sır sahiplerinin durumlarına muttali olan kimseye yakın olur.

Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara da işaret eder. Cinlerden biriyle evlendiğini gören kimse itaatsiz ve günahkâr birisine müptela olur. Bazen de o kimse bir yaramaz binek satiri alır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
549 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

10 Yorum

Gokce

Gokce

8 ay önce

Rüyamda bir boş odadayım etrafta bir kaç eşya var ben cine diyorum ki eğer nurdaysan bu eşyayı kaldır diyorum oda kaldırıyor yanım da babamda var ben cine ne söylersem yapıyor bana itaat ediyor sonra ona diyorum ki madem bana itaat ediyorsun bir daha benim yanıma gelmeyeceksin bana zarar vermeyeceksin beni korkutmayacaksın diyorum ve ayet-el kürsü okumaya başlıyorum ve öylece uyandım yorumlarınızı bekliyorum

Mehmet

Mehmet

10 ay önce

Ben rüyamda evime cin girdiğini gördüm ve rüyamda uyuyordum yatağımın yanına gelmiş bana öylece bakıyordu kalktığımda annemde bana sabah ezanından sonra bağırdığımı söyledi kahvaltı yaparken sonra işte sadece 1 tane deyildi 3 taneydi gözleri mavi renkteydi bir diyeri penceredeydi diyeride tavanda yüzüme bakıyordu korkunçtu ben bağırarak anneme koştum rüyada sonra kalktı annem balkona ciktik komşunun damına da 1 tane cin çıkmış sadece gözleri bir sağa bir sola hareket ediyordu annemde cinleri göremiyordu ben anne orda diye bagiriyordum cin birden damdan üstüme atladı hızlı hızlı nefes alarak uyandım

Merve

Merve

11 ay önce

Ben baya baya cinle konuşuyordum. Yine ben geldim dedi. Başta sorduğum sorulara duvara yazarak cevaplamıyordu. Bir süre sonra sesini duymaya başladım. Kız sesi gibiydi ama sorduğumda erkekmiş. Kendini üç harfli diye hitap ediyordu. Bende dalga geçtim onunla neden öyle söylüyor diye. Biraz korktuğumdan kendimi korumak icin durmadan naz ve felak okuyordum. Oda diyorki: tamam okuyup durma sana birşey yapmicam. Birlikte eşyaları yerinden oynatiyorduk.
Sonra ona dedimki sakın aşık olayım deme. Çok günahtır biliyorsun dedim.

hamide

hamide

11 ay önce

ruyamda ben hersey baslarda normaldi iceride babamlar film izliyordu bende bizim odamizin caprazinda banyo var oraya gidyorum iste sifonu cekip elimi yikayip tam cikicam kapiyi kapacatm birsey beni cekiyor bagirmaya calisiyorum sesim cikmiyor sonra bir sekide kurtuluyorum banyonun lambasini kapatmaya calisiyorum olmuyor babama soyluyorum babam annemler hepsi dua okumaya baslayinca benim basim donuyor sonra gece oluyor evde kimse yaani yaklasmiyor konusmuyorlar benimle annem ara sira yani geliyor ama bana dokunmuyor bende ona dokunmami istemiyor ina gecer diye sonra ben gece basim ariyp annemin odasina gidp burda yatmak istedigimi soyluyorum babam tamam gel yat diyor ikizimde ben korkuyorum diyor o odasina gidiyor iste sabah olunca ben anneme beni hocaya gotur diyorum nedense cevap bile vermiyor sonra biz bir yere gidiyoruz boyle agaclar var bos biryer cicekler fln var cok guzel kokuyor her yer sonra biranda annem geliyor al bunu ye diyip elime cicek veriyor yiyorum yerken birden bira agzimda birseyler cikmaya basliyor 6 7 tane hepsi gidiyor ama beni yanlarinda goturmek istiyorlar ablam anne yardim etmeliyiz diyor ama bana dokunuarsa kendilerinide icine gicek diye korkuyorlar ben agactan tutunuyorum ve bitiyor ama sonra biranda kendimi salonda buluyorum boyle kafesin icindeki ve disindakiler konusuyorlar beni gorunce disardakiler sariliyor bana ben tabi korkuyorum yuzlerini gordum ama hayatim boyunca boylee birilerini tanimadim insan kiligindalardi ama kafestekilerin yuzunu goremiyordum sonra kafestekilere sordum neden yaptiniz diye oyle istedik fln diyorlardi o diger kafes disi daki 2 si muslamanlarmis bunu ogreniyorum onlr bana zarar vermsin ditede beni koruyorlarmis onlar yoksa bana daha ciddi zarar vermek istiyorlarmis ama yapamiyorlar biz muslumanlar yemek yiyoruz arkadas oluyoruz cok ilginc bir ruyaydi ve her ruyamda cin gordugumde hep o banyod gerceklesiyor olay

Nesli

Nesli

1 yıl önce

Ablam büyü yapmayı öğrenmiş birlikte büyü yapıyorduk Bi hayvan kafası vardı sanırım ama ablan sağ tarafını kesip orada bişeyler yapıyordu duayı unuttum dedi validen Bi kağıt çıkarttı o sırada hemen ilerde Bi topluluk sesli Bi şekilde büyü yapıyorlardı ve görüntüleri korkunçtu

Güler

Güler

1 yıl önce

Rüyamda iyi saatte olsunlar boğazını sıkıyor ben yerde sürünerek kaçmaya çalışıyordum onlarda bana vuruyorlardı kaçarken eşimin uyuduğunu görüyor e ona bağırıp ellerimi yere vura vura uyandırıyor ve kendimde yere oturarak dua kar okuyorum sonra ev birden kalabalık oluyor güya komşular benim bağırma mı duymuş gelmişler onlara agliyarak ruyami anlatıyorum yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler

Barbaros

Barbaros

1 yıl önce

Ben rüyamda Cinler tarafından ya kaçiriliyordum yada evlendiriliyordum tam hatırlamıyorum ama beni büyük bi avlu gibi bir yere getirdiler avludan bütün köy yada şehir gözüküyordu herhalde beni cinlerin Şehrine yada köyüne götürdüler bana köy diyorlardı ama köyden çok çok büyük biyerdi neyse ben bunları ilk insan zannediyordum bu arada bu cinler 5 6 kişi vardı kol kola köye gidiyorduk sonra avlunun orda birden yüzleri değişti falan ilk başta biraz korktum sonra onlardan kurtulmaya çalıştım en sonunda sinirlendim ve onlara saldırdım 3 tanesini öldürdüm kalplerini yedim cesetlerini parçaladım diğerleri görünce korktu zaten sonra yukarıya doğru zipladim uyandım sitedeki yorumlara baktım ama benim olayım gibi bi olay yoktu paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum

Tugba

Tugba

1 yıl önce

Rüyamda oturma odasında 3 harflilerin tavla oynadıgını zar attıklarını görüyorum. Sonra yatak odamın kapısını açtığımda görmüyorum ama beni itip üzerimden geçiyorlar korktum ve uyandım yorumunuzu bekliyorum

Özlem

Özlem

1 yıl önce

Cinler göZümün önünde ilişkiye giriyorlardı. Nas felak okuyunca bana sinirlendiler ve saldırmaya başladılar, zarar veremiyorlardı çünkü ayetler onları zayıf düşürüyordu. Tamam okumaktan yorulmuştum ki aklıma bir sahabinin ayetel kürsüyle cinleri bağladığı geldi okudum bağladım. anlamı neye yorulur bilemedim. Yardımcı olur musunuz?

Melike

Melike

1 yıl önce

Rüyamda annem,anneannem ve kardeşim oturuyoruz. Sonra birşey üstüme atlıyor koltuktan düşüyoruz elimi ısırmaya başlıyor. Sonra kardeşim olduğunu görüyorum annemden yardım istiyorum hayır kardeşin burada değil yukarıya çıktı diyor. Sonra onun üç harfli olduğunu anlıyorum. Zaten anlar anlamaz korkuyla uyandım. Ve ister istemez içimde hala bir korku var. Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi