Malatya Güncel

Malatya'da sahte çeyrek altınla kurbanlık alan şüpheli aranıyor

MALATYA - Malatya'da polis ekipleri, Hayvan Pazarı'ndan sahte çeyrek altınlarla kurbanlık alan şüpheliyi yakalamak için çalışma yürütüyor.

Malatya - Malatya'da polis ekipleri, Hayvan Pazarı'ndan sahte çeyrek altınlarla kurbanlık alan şüpheliyi yakalamak için çalışma yürütüyor.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, A.A, Yeşilkaynak Mahallesi'ndeki Hayvan Pazarı'nda tanımadığı bir kişiye 12 bin lira karşılığında kurbanlık keçi sattı.

Şüpheliden 4 çeyrek altın ile bir miktar para alan ve karşılığında keçiyi veren A.A, altınların sahte çıkması üzerine durumu polise bildirdi.

Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelinin A.P. olduğunu belirledi.

Takip sonucu keçiyi bulup sahibine teslim eden polis, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Kurbanlık, Malatya, Polis, Yeşilyurt gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir