Malatya Güncel

"Üreten Yöre Üreten Türkiye Projesi" Malatya'da tanıtılacak

MALATYA - Güvenilir Ürün Platformu tarafından düzenlenen "Üreten Yöre Üreten Türkiye Projesi"nin tanıtımı 5 Temmuz'da Malatya'da gerçekleştirilecek.

Malatya - Güvenilir Ürün Platformu tarafından düzenlenen "Üreten Yöre Üreten Türkiye Projesi"nin tanıtımı 5 Temmuz'da Malatya'da gerçekleştirilecek.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamaya göre, deprem bölgesindeki üreticileri büyük alıcılar ile buluşturan "Üreten Yöre Üreten Türkiye Projesi"nin paydaşları Malatya'da bir araya gelecek.

Kentteki yerel ürün ile hizmetlerin ulusal ve uluslararası arenada tanıtımıyla ekonomiye kazandırılmasını amaçlayan proje, üreticileri büyük firmaların satın alım heyetleriyle bir araya getirerek ürün ve hizmetlerini tanıtıp ticaret hacimlerini büyütmeyi hedefliyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Güvenilir Ürün Platformu, Gıda Perakendecileri Derneği ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası desteği ve ev sahipliğinde düzenlenecek program 5 Temmuz'da gerçekleştirilecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Deprem, Malatya, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir