Rüyada Küvet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Küvet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada küvet görmek, maksadın gerçekleşeceğine, rızka kavuşacağına, yüce bir makama ulaşacağına yorumlanır. Rüyada küvet makam, yüksek rütbe, dünyalık elde etmek demektir. Küvet aynı zamanda kişiyi kötülükten alıkoyan eşe işaret eder. Rüyada küvet erkek için paraya, kadın için yüksek mevki olmak anlamına gelir. Kişinin rüyasında küvet görmesi, temizliğe de işarettir.

Rüyada banyo yapılan küvet görmek, bir maksadın gerçekleşmesine işarettir. Küveti kirli, çatlak veya kırılmış vaziyette görmek, üzüntüye veya günah işlemeye işarettir. Küvetin temiz su ile dolu olduğunu görmek, bol rızka, ömrü refah içinde geçecek çocuğa işaret eder.

Rüyada küvet doldurmak, ilim öğrenilen yerlere, çarşı pazara, günahkâr kimsenin tövbe etmesine, yoksulluktan kurtulmaya veya hastanın iyileşmesine işarettir.

Bazı yorumculara göre rüyada küvet görmek zevce veya sadık eş olarak tabir edilmiştir.

Rüyada küvete girdiğini görmek, üzüntüden kurtulmaya; küvette oturmak, Rüyada banyo küveti görmek, bir maksadın gerçekleşmesine işarettir. İçi su dolu küvet, bekâr kimse için evlenmeye işarettir.

Rüyasında küvet gören bir kimse bekârsa izdivaç eder. Temiz bir küvete su doluyorsa kişi istediği gibi bir iş sahibi olabilir.

Küvette yıkandıktan sonra giyinip dışarı çıktığını görmek, dargın olduğu eşiyle barışmaya ve esenliğe işarettir.

Bekar bir kimse rüyada küvette yıkadığını görse, rüya sahibinin yeni bir yuva kurup evleneceğine hükmedilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
66 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi