Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada banyodan çıkarken kurulanmak için kullandığımız, önden açık, havludan yapılmış bir giyecek olan bornoz görmek iş yaşamınızdaki sorumluluklar üslendiğiniz anlamına gelir. Rüyada bornoz giymek ise sorumluluğu çok büyük bir iş alacağınız demektir. Rüyada Bornoz satmak ta önünüze gelen ciddi bir iş fırsatını kaçıracağınız anlamındadır. Bornoz dikmek yeni ve karlı bir işe girmeye işarettir.

Rüyada Bornoz Görmek Nedir? Bornoz Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeni bir bornoz görmek çalıştığınız işin ilerisi için çok kazançlı olacağına işarettir. Eski ve kirli bir bornoz görmeniz aldığınız işe dikkat etmeniz gerektiğine, yoksa sonunun hayal kırıklığına uğrayabileceğinize işarettir. Bekârlar için da bornoz evlilik olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişinin günahlarını ve gizli sırlarını gizleyeceği anlamına da gelir. Rüyada görülen bornoz kirli ise eşin cimri olacağına işaret eder.

Rüyada bornoz görmek, vefalı arkadaşa yorumlanır. Bir dükkândan bornoz satın aldığını gören, nazik bir arkadaşının davetini kabul ederek onun evine gider. Rüyada bornoz hediye almak dert ve kederden, borç ve yükümlülükten kurtulmaya işarettir. İmam Nablusi'ye göre rüyada görülen bornoz, mutluluğa, eşler arasındaki muhabbetin artacağı demektir. Eşinin bornoz giymesi rızkınızın artacağı şeklinde yorumlanır.

Bir rivayete göre rüyada renkli (mavi, kırmızı, yeşil pembe, beyaz)bornoz görmek mala işarettir. Kırmızı bornoz aynı zamanda eve misafir geleceğini gösterir. Rüyasında bir bornoza sarılarak banyodan çıktığını görmek, günahlarından sıyrıldığına alamet eder. Rüyada birini bir bornozu giyinirken görmek, hayırlı bir işe teşebbüs edeceğine alamettir. Rüyada başkasının banyoda bornoz giydiğini görmesi veya ona bürünmesi eğer bu kişi bekarsa, evlenmesine işaret eder. Rüyada çarşıdan bir bornoz satın aldığını görmekse, evine bazı eşyalar satın alacağına delalet eder. Askıda görülen bornoz borçtan ve sıkıntıdan kurtulmaya, sevinç ve sürura işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
466 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi