Sitede 4203 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu18.1°C

Rüyada böcek görmek ne anlama gelir?

Rüyada ne şekilde olursa olsun herhangi bir böcek görmek, sevindirici haber almaya delâlet eder. Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve arı iyidir. Rüyada böcek gör...

Rüyada böcek görmek ne anlama gelir?

Rüyada ne şekilde olursa olsun herhangi bir böcek görmek, sevindirici haber almaya delâlet eder. Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve Arı iyidir. Rüyada böcek görmek hayırlıdır. Bazı yorumcular geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık diye tabir etmişler.

Rüyada böcek yemek: Rüyada böcek görülmesi hayra tabir edilir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder. Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.

Rüyada böcek ısırması

O kimsenin bir beklemekte olduğu bir haberin veya mektubun biraz daha gecikeceğine veya uzun süredir takip ettiği hükümet çevrelerindeki bir işini daha bir müddet neticelendirmeye muvaffak olamayacağına delalet eder.

Elinde veya vücudunde böcek görmek

Rüyada elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böcek dolaştığını görmek, yakın bir zamanda sevindirici ve hayırlı bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada tırtıl böceği görmek

Rüyada yeşil, beyaz yada evde tırtıl denen böceği görmek, tuhaf bir hadise ile karşılaşmaya delâlet eder.

Rüyada mayıs böceği görmek ne anlama gelir

Nablusî demiştir ki: Rüyada görülen mayıs böceği, gazaplık ve çoluk çocuğunun nafakasını sıkan kimsedir. Rüyada mayıs böceğinin erkeğini görmek, şerli hizmetçiye, dişisi de Lohusa kadının ölümüne delâlet eder.

Yine mayıs böceği görmek, hayırsız ve inatçı bir kadın ile tabir olunur. Bu sebeple rüyada mayıs böceğine rast geldiğini görmek, inatçı bir kadınla karşılaşmaya işarettir. Bazı kere de rüyada mayıs böceği görmek, haram mal sahibi bir düşmana delâlet eder.

Rüyada sümüklü böcek görmek ne anlama gelir

Kişinin rüyada sümüklü böcek görmesi, bir yerden diğer bir yere göç etmeye işarettir. Çünkü sümüklü böcek evini sırtında taşır.

Rüyada ateş böceği görmek

Rüyada ateş böceği görmek, kısa bir zaman içinde çok sevince ve sıhhatin düzeleceğine işarettir. Bazı kere de bu Rüya, sevincin kısa süreceğine delâlet eder.

Rüyada eşşek böceği görmek

Kişinin rüyada eşek böceği görmesi, kötü nefse, âdi himmete, ahlâksız kimselere işarettir.

Rüyada hamam böceği görmek ne demektir?

Bir kimsenin rüyada hamam böceği görmesi, güçsüz ve zayıf bir düşman ile tâbir olunur.

Rüyada ipek böceği görmek neye çıkar

Rüyada ipek böceği görmek, arzu ve isteklerin geç de olsa tahakkukuna, servet ve malın artmasına delâlet eder.

Rüyada pislik böceği görmek

Kişinin rüyada pislik böceği görmesi, gazaplı ve çoluk çocuğunun nafakasını sıkan adama delâlet eder. Pislik böceğinin erkeği, şerli ve hayırsız hizmetçiye,delâlet eder. Bazı kere de pislik böceği görmek, hayırsız ve inatçı bir kadına delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
368 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Cihan
Cihan
6 gün önce

Beni rüyamda 2 tane kap kara ince uzun burunlu böcek soktu ikisininde bedenimden öldürerek ayırdım ine gibi olan burunları bedenime girdi ve uyandım

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi