Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek

ne şekilde olursa olsun herhangi bir böcek görmek, sevindirici haber almaya delâlet eder. Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve arı iyidir. Rüyada böcek görmek hayırlıdır. Bazı yorumcular geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık diye tabir etmişler.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada böcek yemek: Rüyada böcek görülmesi hayra tabir edilir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder. Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.

Rüyada böcek ısırması

Sponsorlu Bağlantılar

O kimsenin bir beklemekte olduğu bir haberin veya mektubun biraz daha gecikeceğine veya uzun süredir takip ettiği hükümet çevrelerindeki bir işini daha bir müddet neticelendirmeye muvaffak olamayacağına delalet eder.

Elinde veya vücudunde böcek görmek

Rüyada elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böcek dolaştığını görmek, yakın bir zamanda sevindirici ve hayırlı bir haber alacağına yorumlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada tırtıl böceği görmek

Rüyada yeşil, beyaz yada evde tırtıl denen böceği görmek, tuhaf bir hadise ile karşılaşmaya delâlet eder.

Rüyada mayıs böceği görmek ne anlama gelir

Nablusî demiştir ki: Rüyada görülen mayıs böceği, gazaplık ve çoluk çocuğunun nafakasını sıkan kimsedir. Rüyada mayıs böceğinin erkeğini görmek, şerli hizmetçiye, dişisi de lohusa kadının ölümüne delâlet eder.

Yine mayıs böceği görmek, hayırsız ve inatçı bir kadın ile tabir olunur. Bu sebeple rüyada mayıs böceğine rast geldiğini görmek, inatçı bir kadınla karşılaşmaya işarettir. Bazı kere de rüyada mayıs böceği görmek, haram mal sahibi bir düşmana delâlet eder.

Rüyada sümüklü böcek görmek ne anlama gelir

Kişinin rüyada sümüklü böcek görmesi, bir yerden diğer bir yere göç etmeye işarettir. Çünkü sümüklü böcek evini sırtında taşır.

Rüyada ateş böceği görmek

Rüyada ateş böceği görmek, kısa bir zaman içinde çok sevince ve sıhhatin düzeleceğine işarettir. Bazı kere de bu rüya, sevincin kısa süreceğine delâlet eder.

Rüyada eşşek böceği görmek

Kişinin rüyada eşek böceği görmesi, kötü nefse, âdi himmete, ahlâksız kimselere işarettir.

Rüyada hamam böceği görmek ne demektir?

Bir kimsenin rüyada hamam böceği görmesi, güçsüz ve zayıf bir düşman ile tâbir olunur.

Rüyada ipek böceği görmek neye çıkar

Rüyada ipek böceği görmek, arzu ve isteklerin geç de olsa tahakkukuna, servet ve malın artmasına delâlet eder.

Rüyada pislik böceği görmek

Kişinin rüyada pislik böceği görmesi, gazaplı ve çoluk çocuğunun nafakasını sıkan adama delâlet eder. Pislik böceğinin erkeği, şerli ve hayırsız hizmetçiye,delâlet eder. Bazı kere de pislik böceği görmek, hayırsız ve inatçı bir kadına delâlet eder.

Haşereler Hastalik ve sikintili bir durumu yansitir. Bu durumdan kurtulmaniz basari getirecektir. Eger kurtulmayi basaramazsaniz bir hastalik haberi alabilirsiniz.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
7662 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

9 Yorum

Benim

Benim

4 ay önce

Benim rüyamda ben polis gibi bir şeydim bir kız birini öldürmüştü bizde onun evine gidiyorduk katıl kız küçük bir çocuktu ve ev dolu böcekti hani yenecek , kertenkele gibi birşey, tarantula , hamam böceği ben o evde yanlış hatırlamıyorsam lavaboya gitmiştim tüm böcekleri orda gördüm lavaboda ve birşey benim çıkmama izin vermiyordu

Meliha

Meliha

1 yıl önce

Rüyamda yeni aldigimiz ewe bakıyoruz ewde büyük büyük böcekler var sabaha kadar o böceklerden kactim,, ne anlama geliyor acaba

Ramazan

Ramazan

1 yıl önce

Rüyamda toprağa şırınga ile kabuksuz sümüklü böcek sıkıyordum, kırmızı topraktı. Uzun metal şırıngaydı

Esma

Esma

1 yıl önce

Rüyamda iri yani biraz büyük bir örümcek gördüm elime aldım an ısırdı anlamı nedir acaba rabbim tüm rüyalarımizi hayra cevirsin

Demet

Demet

2 yıl önce

Ben rüyamda toplu halde bir sürü zarar vermeyen böcek gördüm anlami nedir ?

Nursel

Nursel

2 yıl önce

ben ruyamda annem gilin evdeyim bur suru deyişik böcek gördum

Seda

Seda

2 yıl önce

Ruyamda ilk defa boyle Bı bocek grdm diz durdugu zamana uzun sonra yuvarlak sekle gelıo heryerdr birden gelmstır cok korkmuştum ve Bn kurtulmaya calısırken ıkı tanesi agzımda Bn onları cıgnemeye balsıorm sonra agzımda cıkarmaya calsııorm cıgrnedgımı ki ne bkcegıyms bakayım dıe boyle Bı ruya grdm hemen ıyandm ne anlama gelıo acaba

Ekrem

Ekrem

2 yıl önce

Abı böcek Ayağıma saldırdı ve ısırdı çok büyük bı böcekti uyuyamadım vallahi

Cihan

Cihan

2 yıl önce

Beni rüyamda 2 tane kap kara ince uzun burunlu böcek soktu ikisininde bedenimden öldürerek ayırdım ine gibi olan burunları bedenime girdi ve uyandım

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi