Sitede 2726 kişi varhava açıkAğrıAçık14.4°C

Rüyada fare görmek ne demek? Fare görmek ne anlama gelir!

Rüyada fare görmek; görülme şekline bağlı olarak bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan rüyada farelerin görülmesi rızka işaret ede...

Rüyada fare görmek ne demek? Fare görmek ne anlama gelir!

Rüyada fare görmek; görülme şekline bağlı olarak bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan Rüyada farelerin görülmesi rızka işaret eder. Farelar yiyecek olan yerlerde dolaştıkları için Rüyada evde farelerin oynadığını görmek, rızkın devamlılığına ve çokluğu anlamını taşır. Rüyada Fare gören rızk sahibi olacak demektir, çok fare çok rızk anlamına gelmektedir. Yiyeceğin çok olduğu yerlerde yaşadıklarından rızkın çokluğuna ve devamlılığına yorumlanır. Bazı Tabirciler farelerin yiyeceklerini hep çaldıklarından fare yorumunu, hırsıza ve fesat fitneci bir kadına tabir etmişlerdir.

Rüyada fareyi yerinden çıkarmak

Bir kimsenin rüyada fareyi yerinden çıkardığını görmesi, o yerde nimet ve bereketin az olacağına işarettir. Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçi ile yorumlanır. Rüyada beyaz fare görmek gündüze, siyah fare görmek geceye işaret eder.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada farenin yeri eşmesi

Rüyada farenin bir yeri deldiğini görmek, ev soyan hırsızlara işaret eder. Yine rüyada farenin kendi elbisesini kestiğini görmek, Rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinir bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir.

Rüyada fare avlamak

Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder.

Rüyada evinde çokça fazle fare görmek

Rüyada evinde nice nice farelerin olduğunu görmek, o kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kadınların girmesine işarettir.

Ruyada Fare Gormek

Yatakta fare görmek

Yine bir kişinin kendi elbisesinde veya yatağında bir fare görmesi, işlerine karışan hayırsız bir kadına işaret eder.

Rüyada fare öldürmek

Rüyada bir fare öldürdüğünü görmek, kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye işarettir.

Rüyada fare avlamak

Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Bir adamın rüyada farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder.

Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler.

Rüyada Fare Görmek Ne Demek

Rüyada evde fare görmek ne demek

Rüyada farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene icinde ucuzluk ve bolluga erisir. bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder.

bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine ici bozuk bir kadina isaret eder. bazi tabirciler, fareler, ev halki ve coluk cocuktur, dediler.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. bir kimse bir fare derisine rastladigini görse,o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal gecer.

Rüyada ölü fare görmek

Fare gizli bir düşmana da işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. Rüyada fare görmek iş yaşamında ve Aile hayatında sorunlar yaşayacağıza da yorumlanır. Yine Rüyada fare görmek, sahte dost ve arkadaşlar ile düşmanlara işaret eder.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, malinin eksilecegine delildir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Rüyada Fare

Rüyada fare ısırması

Rüyada fare tarafından ısırlmak, düşmanınızla karşı karşılaçacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir. Rüyada fare görmek, nefse dair olup halktan gizli, Allah'a karşı suç işlemeye ve kötü zan beslemeye işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1114 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Betül
Betül
2 hafta önce

Tam istediğimi bulamadım. Siyah beyaz büyük bir kedi siyah kör dişleri uzun bir sıçanı yakalamıştı. Bildiğim fare sıçan kötüdür şahsi yorumum dünyayı sömürenlerin öleceğidir.

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi