Sitede 4979 kişi varhava açıkAğrıAçık6.8°C

Rüyada fare görmek ne demek? Fare görmek ne anlama gelir!

Rüyada fare görmek; bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan rüyada fare görmek rızka işaret eder. Farelar yiyecek olan yerlerde dola...

Rüyada fare görmek ne demek? Fare görmek ne anlama gelir!

Rüyada fare görmek; bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan Rüyada Fare görmek rızka işaret eder. Farelar yiyecek olan yerlerde dolaştıkları için Rüyada evde farelerin oynadığını görmek, rızkın devamlılığına ve çokluğuna işarettir. Rüyada fare gören rızk sahibi olacak demektir, çok fare çok rızk anlamına gelmektedir. Yiyeceğin çok olduğu yerlerde yaşadıklarından rüyada fare, rızkın çokluğuna ve devamlılığına yorumlanır. Bazı Tabirciler farelerin yiyeceklerini hep çaldıklarından Rüyada fare görmek yorumunu, hırsıza ve fesat fitneci bir kadına yorumlamışlar.

Rüyada fareyi yerinden çıkarmak
Bir kimsenin rüyada fareyi yerinden çıkardığını görmesi, o yerde nimet ve bereketin az olacağına işarettir. Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçi ile yorumlanır. Rüyada beyaz fare görmek gündüze, siyah fare görmek geceye işaret eder.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada farenin yeri eşmesi
Rüyada farenin bir yeri deldiğini görmek, ev soyan hırsızlara işaret eder. Yine rüyada farenin kendi elbisesini kestiğini görmek, Rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinir bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir.

Rüyada fare avlamak
Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder.

rüyada çok fare görmek
Rüyada evinde nice nice farelerin olduğunu görmek, o kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kadınların girmesine işarettir.

Ruyada Fare Gormek

Rüyada yatakta fare görmek
Yine bir kişinin kendi elbisesinde veya yatağında bir fare görmesi, işlerine karışan hayırsız bir kadına işaret eder.

Rüyada fare öldürmek
Rüyada bir fare öldürdüğünü görmek, kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye işarettir.

Rüyada fare avlamak
Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Bir adamın rüyada farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder.

Rüyada Fare Görmek Ne Demek

Rüyada evde fare görmek ne demek

Rüyada farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene icinde ucuzluk ve bolluga erisir. bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder.

bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine ici bozuk bir kadina isaret eder. bazi tabirciler, fareler, ev halki ve coluk cocuktur, dediler.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. bir kimse bir fare derisine rastladigini görse,o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal gecer.

Rüyada ölü fare görmek
Fare gizli bir düşmana da işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. Rüyada fare görmek iş yaşamında ve Aile hayatında sorunlar yaşayacağıza da yorumlanır. Yine Rüyada fare görmek, sahte dost ve arkadaşlar ile düşmanlara işaret eder.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, malinin eksilecegine delildir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Rüyada fare avlamak
Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler.
Rüyada Fare

Rüyada fare ısırması
Rüyada fare tarafından ısırlmak, düşmanınızla karşı karşılaçacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir. Rüyada fare görmek, nefse dair olup halktan gizli, Allah'a karşı suç işlemeye ve kötü zan beslemeye işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
831 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi