Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek, evladın büyük bir mertebeye ve makama ulaşmasına yorumlanır. Bir kimse Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, beklenmedik bir başarı elde edeceğinize işaret eder. Bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının bol olacağı demektir. Çocuk emziren hamile anne rüyası her zaman iyiye yorumlanmıştır. Aynı zamanda yeni gelir kaynakları elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada birini emzirdiğini görmek, o kimseye bir yararının dokunmasına işarettir.

Rüyada bebek emzirmek nedir

Rüyada Bebek Emzirmek

Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur. Bazı yorumculara göre, kendi annesinin memesini emdiğini görmek, şerefe ve mertebeye işaret eder. Bir kadının rüyada süt emzirdiğini görmesi, hayır ve iyiliğe işarettir.

Rüyada bebek emzirmek ne anlama gelir

bebek-emzirmek

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Rüyada çocuğun meme emmesi

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mal kazanacağına alâmettir.

Rüyada çocuğa süt vermek

Rüyada emzikli kadının erkek çocuğa süt verdiğini görmek, sevinç ve sürura, kız çocuğa süt verdiğini görmek de, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin çocukları ile ilgilidir.

Rüyada emzirmek

bebek-emzirme

Rüyayı gören kişinin, çocuklarından razı olacağına, onların başarıları ile gurur duyacağına ve yaptıkları işlerde aldıkları başarılar ile mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda, aile ve sosyal hayatta huzur ve mutluluk bulmaya işarettir.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Rüya da erkek bebek emzirdiğinizi görmek; yakında bir çocuğunuz olacağına ve aynı zamanda şifa ve devadır. Rüyada bebek emzirdiğinizi görmek; sevinçtir, berekettir ,güç ve kuvvettir. Bu rüyayı hamile kadın görse, hamilelikten kurtulmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek, güzel ve hayırlı rüyalardandır. Çocuklara karşı özel bir sevginiz olduğunu gösterir ve hayırlı bir haber alacağınıza anlamına gelir. Geleceğin çok hayırlı olacağı anlamını taşıyor.

Bazı tabirciler rüyada erkek bebek emzirmeyi sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda mutlu olmaya ve üzüntülerin yerini feraha bırakmasına yorumlanıyor.

Erkek bebek emziren kimse, iş hayatında yapacağı girişimlerden hep güzel sonuçlar alarak başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer bekâr birisi ise, evleneceğine işarettir.

Rüya sahibi evli ise, bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Bazen de bu rüya eğer kızı varsa ondan göreceği hayırdır.

Bazı âlimlere göre ise eğer gören kimse hamileyse kız çocuğu dünyaya gelir. Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır.

Rüyada bebeğini emziren anne rüya sahibi rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa ve emzirdiği çocuğu emzirme dönemini geçmiş yaştaysa, akıbetin hayırlı olacağına, istikbalin güzelliğine tabir edilir. Bebeğini emziren anne eğer bebeği emzirme dönemindeyse bu rüya, sağlık, sıhhat ve afiyette işaret eder.

4 Yorum

  1. Rüyamda dördüz doğurduğumu görüyorum ve onları sırayla emzirdiğimi görüyorum bide küs olduğum annemi görüyorum bebeklerden uzak tutmaya çalışıyorum

  2. Her sıkıldığımda caresiz umutsuz hissettigimde ve cok ağladığımda o gece bebek emzirdigimi görüyorum genelde erkek bebek

  3. Sıradan bir kızım . bekarım ve rüyada bir arkadaşımın bebeği varmış . o kız da bekar yani. Kızın bebeğini koruyordum. Bebek acıkınca emziriyordum . Tuhaftı

  4. Rüyamda ikiz bebek dogurmusum bi kız bi erkek ben biriyle ilgilenirken hiç sevmediğim eltim diğeri durmayinca onu emziriyodu bende ona çok kızıyordum anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z