Sitede 4758 kişi varAğrı°C

Rüyada bebek emzirmek ne demek? Bebek emzirdiğini görmek ne anlama gelir

Rüyada bebek emzirmek; bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir. Rüyada kadının kendi evladını emzirmesi, evladının b...

Rüyada bebek emzirmek ne demek? Bebek emzirdiğini görmek ne anlama gelir

Rüyada bebek emzirmek; bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir. Rüyada kadının kendi evladını emzirmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşmasına yorumlanır. Bebek emzirdiğini gören güç, kuvvet, bolluk ve berekete ulaşır. Rüyada bir kadının kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, o çocuğun yüksek mertebe ve şanına delâlettir.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların hapsine işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine tabir bu şekildedir.

Bir kimse rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Çocuk emziren anne rüyası her zaman iyiye yorumlanmıştır.

Rüyada Bebek Emzirmek

Eğer Rüyayı gören Hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur. Bazı yorumculara göre, kendi annesinin memesini emdiğini görmek, şerefe ve mertebeye işaret eder.

rüyada bebek emzirdiğini görmek

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Rüyada çocuğun meme emmesi

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mal kazanacağına alâmettir.

Rüyada çocuğa süt vermek

Rüyada emzikli kadının erkek çocuğa süt verdiğini görmek, sevinç ve sürura, kız çocuğa süt verdiğini görmek de, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin çocukları ile ilgilidir.

rüyada bebek emzirmek nedir

Rüyayı gören kişinin, çocuklarından razı olacağına, onların başarıları ile gurur duyacağına ve yaptıkları işlerde aldıkları başarılar ile mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda, Aile ve sosyal hayatta huzur ve mutluluk bulmaya işarettir.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Rüya da erkek bebek emzirdiğinizi görmek; yakında bir çocuğunuz olacağına ve aynı zamanda şifa ve devadır. Rüyada bebek emzirdiginizi görmek; sevinçtir, berekettir ,güç ve kuvettir. Bu rüyayı hâmile kadın görse, hamilelikten kurtulmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek, güzel ve hayırlı rüyalardandır. Çocuklara karşı özel bir sevginiz olduğunu gösterir ve hayırlı bir haber alacağınıza anlamına gelir. Geleceğin çok hayırlı olacağı anlamını taşıyor.

Bazı tabirciler rüyada erkek bebek emzirmeyi sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda mutlu olmaya ve üzüntülerin yerini feraha bırakmasına yorumlanıyor. Erkek bebek emziren kimse, iş hayatında yapacağı girişimlerden hep güzel sonuçlar alarak başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer bekâr birisi ise, evleneceğine işarettir. Rüya sahibi evli ise, bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Bazen de bu rüya eğer kızı varsa ondan göreceği hayırdır.

Bazı âlimlere göre ise eğer gören kimse hamileyse kız çocuğu dünyaya gelir. Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır.

Rüyada bebeğini emziren anne rüya sahibi Rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa ve emzirdiği çocuğu emzirme dönemini geçmiş yaştaysa, akıbetin hayırlı olacağına, istikbalin güzelliğine tabir edilir. Bebeğini emziren anne eğer bebeği emzirme dönemindeyse bu rüya, Sağlık, sıhhat ve afiyette alamettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
926 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi