Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kız çocuğu görmek mala, bolluk içinde yaşamaya, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan bereketli gelişmelere işarettir.

Eğer kız çocuğuna yı gören ona dokunursa, rüya sahibinden başkasının giymediği ve dokunmadığı bir hırkaya delalettir.

Rüyada henüz annesinin kucağına meme emen kız çocuğu görmek, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir şeylere işaret eder.

Bir kimse rüyada bir yere bırakılmış kız çocuğunu kaldırsa veya kucağına alıp götürse ya da kendisinin bir kız çocuğu doğsa ve rüyayı gören de hapis veya mahsur bulunsa yahut düşmanlıktan dolayı hukukuna tecavüz edilmiş ya da borçlu veya fakir ise, bütün bunlardan kurtulur.

Yahut küçük bir çocukla müjdelenerek üzüntüsü gider. Bunlardan hiç biri onda yoksa, üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, kolaylığa, zahmet çekmeden ele geçen mala işarettir.

Hasta olan bir kadın yahut bir adam, kız çocuğu doğurduğunu görse, onların hastalıktan kurtulacaklarına delalettir.

Küçük kız çocuğu, onu gören kimse için, dünyalığa alamet eder. Kız çocuğu, sanata ve ona sahip olan kimse için de, dünyanın kendisine yönelmesine delalettir.

Bir kadın rüyada küçük bir çocuk olduğunu görse, sanat öğrenmesine dünyanın kendisine meyil etmesine ve ebediyyen çocuk doğurmayacağına delâlet eder. Çünkü, çocuk hamile kalmaz.

Rüyada küçük kız çocuğu görmek, dünyalığa işarettir.

Hamile bir kadın rüyada küçük bir kız çocuğu olduğunu görse, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir kız çocuğu olduğuna delalet eder.

Kişinin rüyasında görmüş olduğu kız çocuğu hayra isabet eder.

Hanımı hamile olan bir kimse rüyada bir erkek çocuğu olduğunu görse, o kadın bir kız çocuğu, bir kız çocuğu olduğunu görse, erkek bir çocuk doğurur.

Tabiatlar değişik olduğundan bazen de görüldüğü gibi çıkar. Rüyada kız çocuğu görmek, kazancı bol alışverişe, mülk edinmeye, verimli araziye işaret eder. Bazen bir işte zorluk ve engellerle karşılaşmaya da işaret eder.

Yani erkek bir çocuğu olduğunu görse, hanımı erkek bir çocuk, kız çocuğu doğurduğunu görse, hanımı bir kız çocuğu doğurur.

Bir kimsenin rüyada bir kız çocuğunu arkasına alıp götürmesi oğlan çocuğunu götürmesinden hayırlıdır.

Rüyada görülen kız çocuğu, zorluktan sonra rahata kavuşmayı tanımlar, ayrıca bolluğu, berekete, büyüyen, genişleyen şeyleri ifade eder. Bazen da sıkıntılı anlarda açılan bir kapıya, verimli bir ve tarlaya işaret sayılır. Kimi zaman da sevince, ve müjdeli bir habere yorumlanır. (Ayrıca bakınız rüyada kız, rüyada bebek ve rüyada çocuk görmek)

Lütfen Rüyaya puan verin!
1239 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Yasin

Yasin

1 yıl önce

Ablamı rüyamda gördüm kucanda kız çocuğu var anlatamam güzelini tatlılını Ben böyle bir tatlı güzel bebek görmedim ablamın yüzüne çocuk yüzünü dokundurup sürüyor gülüyor ,elinde telefon herkez görüntülü arıyor herkeze gösteriyor sonra çocuğu ben kucagıma alıyorum seviyorum.

meral

meral

1 yıl önce

rüyamda aynı yaşta iki tane kız çocuk gördüm.ikiside birbirine benziyor ve çok güzellerdi.acaba bu rüyanın yorumu nedir.sizden haber bekliyorum.

Kadriye akbaş

Kadriye akbaş

1 yıl önce

En doğru yorumlara sizin sitenizde ulaştım tskler.

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi