Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek; sürprizlere, malının artacağına, öğrenmek; övülmeye, sevince, iyi habere yorulur. hamile olmak dünya malı ve nimete işarettir. İslam alimlerinden Kirmani'ye göre mal ve mülkünün artaması anlamına gelir. Rüyada kendini hamile görmek övülmeye, izzet ve şerefe sahip olmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca kendini hamile görmek arzunuzun gerçekleşmesi demektir. İşte 17 farklı anlam ve açıklaması bulanan rüyada hamile olduğunu görmek tabir ve yorumları

Rüyada Hamile Olduğun Görmek

Sponsorlu Bağlantılar

1- Rüyada Hamile Olmak

Bu rüyayı gören kadın için yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüyada hamile olmak zenginleşmeye yorulur. Kişinin yapacağı başarılı işler neticesinde rahata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Hamile Olmak

Hamile olmak; kadın için çocuk sahibi olmaya işarettir. Aynı zamanda sevindirici güzel bir müjdeye yorulur. Müjdeli haberlerle tabir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi müjde ve sevinçtir.

Sponsorlu Bağlantılar

2- Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendisini hamile görmek devam edeceği kendi işinde başarıya işarettir. Bundan dolayı malının artmasına delalettir. Kendini hamile gören kadın için halk tarafından övülmeye yorulur. Bu rüya izzet ve methe nail olmaya işarettir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Kendisini hamile olarak gören kimse için iş yerinde bereketli kazançlar elde edeceğini ifade eder. Aynı zamanda aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.


3- Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Hamile olduğunu öğrenen kimse için kazanç ve servettir. Kendinizin hamile olduğunu öğrenmeniz, beklediğiniz önemli bir işin gerçekleşeceğini ifade eder. Rüyada hamile olduğunu öğrendiğini görmek, rüya sahibinin mal ve dünyasındaki zenginliktir.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek

Hamile olunduğunu öğrenmek kadın için her ne şekilde görülürse görülsün hayırlıdır. Dul kadın ya da genç kız için bu rüya evlenmek demektir. Dini tabirlerde bu rüya mal elde etmek olarak işaret edilmiştir.


4- Genç Kız ya da Dul Kadın İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Genç kız için, bolluğa ve ümit edilen mala delalet eder. Öncü ve lider bir şahsiyet olacağınıza işarettir. İyi bir evliliğe veya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine işarettir. Aynı rüyayı bir kız çocuğu görürse; annesinin eline mal ve nimet geçeceğine işarettir.

Hamile Olduğunu Gören Kadın


5- Erkek İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tabir olunur. Rüyada kendisini hamile olarak gören erkek için, hüzün ve kederle yorumlanır.


6- Rüyada Hamile Kalmak

Bazı tabircilere göre, bu rüyayı gören kişinin karnın büyüklüğü nispetinde mal elde edeceğine rivayet edilmiştir. Rüyada hamile kalmak sevinç ve iyi haberdir. Hamile kalmak rüyası, mutlu, neşeli ve huzurlu günlerin habercisidir. Sevindirici bir haber alacağınıza yorumlanır ve rüya sahibinin yaşantısını mutlu bir şekilde yaşayacağı, mutluluk ve huzur duyacağı sevinçli haberler alacağı anlamına gelmektedir.


7- Alim yada bilim adam için rüyada hamile olduğunu görmek

İlim ve fazıl bir zatın rüyasında hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına yorulur. Sanatkar adam içinse bu rüya hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapacağına delalet eder.


8- Rüyada Annenin Hamile Olduğunu Görmek

Dünya nimetlerinden bir şey istemeye işarettir. Eğer bir kimse rüyasında annesinin hamile olarak görürse bu kişinin maddi başarı için olan arzusunu yansıtmaktadır. Bu kimsenin dünya ile alakalı bir talebi olur, malı artar.

Hamile kadın eliyle karnına kalp işareti yapmış


9- Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek

Doğacak çocuğun kız olacağına delalet eder. Bunun tersine, kız doğurduğunu görse, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir erkek çocuğu olduğuna alamettir.


10- Rüyada Hamile Eşinizin Erkek Çocuğu Doğurduğunu Görmek

Rüyanızda eşinizin bir erkek çocuğu doğurduğunu görmek, eşinin dünyaya bir kız çocuğu getireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek


11- Ergen erkek çocuğunun bu rüyayı görmesi

Reşit olmamış erkek çocuğun bu rüyayı görmesi, o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyasında yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.


12- Ergen kız çocuğu için

O çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.

Yeşillikte oturan hamile kadın


13- Kısır kadın için

Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek yakınınızdaki kötü niyetli kişileri işaret eder. İnançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, entrika ve kötülüğe yorulur.

Eğer rüyada kısır olan kadın doğurursa bu kötülüğün, sefaletin, korkunun veya endişenin yakın zamanda biteceğine işarettir.


14- Evlilik Çağında Kimse İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında hamileyse, bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.


15- Öğrencinin bu rüyayı görmesi

Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.


16- Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi

Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi başarıdır. Rüya tabirine göre kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağına yorulur.


17- Hayvanın gebe olduğunu görülmesi

Dişi hayvanlar için hayır ve menfaate delalet eder. Erkek hayvanların gebeliği o yılın kurak geçmesine işaret eder. Hayvanların erkeğinin gebeliği, senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1712 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

birisi

birisi

10 ay önce

rüyamda eski sevgilimden hamileydim ama hiçbir belirti yoktu sadece karnım ağrıyordu ailem ve akrabalarım öğrenince kimse hastaneyee kontrole gitmeme müsade etmiyordu gizli yollarla gitmeye çalışıyordum ama başaramıyordum karnım hiç şiş değildi bende bebeğimi düşürdüğümü ve hastaneye gidemediğim için de ondan zehirlenip öleceğimi düşünüyordum sonra uyandım acaba anlamı ne

evo

evo

2 yıl önce

Merhaba, bir kaç kezdir kendimi hamile görüyorum... hatta bebeği hissediyorum fakat hamile kalmamın imansız olduğunu da rüya da bile biliyorum ve reddediyorum. hatta olsa aldırırım diyorum fakat hanile olduğumu öğreniyorum. sonra bebeğin nasıl hareket ettiğini görüyorum. aldırma vakti geçtiği için de kıyamam diyorum. bebeği karnımdayken döndürüyorum ve bacak arası izinden erkek olduğunu düşünüyorum. Sonra bebeği rahat bırakıp o zamana kadar ne yiyip ne içtiğimi düşünüyorum. zarar görmüş müdür diye hayıflanıyorum...

sannane

sannane

2 yıl önce

ben kendimi rüyamda hamile olarak gördüm daha 12 yaşındayım

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi