Rüyada Genc Kız Görmek

Rüyada Genc Kız Görmek

da genç kızlar görmek hayır ve menfaat göreceğine delalet eder. Genç ve güzel bir kız görmek, onunla konuşmak, gülüşmek, dünyada saadete, büyük rızka, mala ve paraya delalet eder.

Genç olmakla beraber çirkin ve asık suratlı kız görmek, bir söylentiye göre haram mala, diğer bir söylentiye göre de kedere ve zarar etmeye alamettir. Dünyaya bağlanmaya ve sevgiye, dünyanın rüya sahibine yararlı olacağına işarettir.

Bir genç kızı tutmak istediği halde tutamadığını görmek, zengin olmak istediği halde mümkün olamayacağına, genç kızın kendisine yakın geldiği halde, ona iltifat etmediğini görmek, dünyanın ona verdiği nimetlere karşı ilgisiz kaldığına delildir. Genellikle güzel olan genç kız hayır, mutluluk, ferah ve sevinç, para, mal; çirkin olanı ise, haram mal, keder, zarar ve yıkım ile yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1073 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Kadir

Kadir

9 ay önce

Rüyamda eskiden beni seven kızı ve ailesini gördüm yoldan geçiyordum birden onlar karşıma cıktı ve gitim onlardan yani kızın annesinin elini öptüm kız bana öyle ce bakıyordu gülümsüyordu ve rüya bitene kadar kızın annesinin elin öptüm

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi