Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek; temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. gelinlik gören bekarsa evlenir. Rüyasında giydiği gelinlik kirli ise kötü ve belirsiz bir evliliğe yorumlanır. Rüyada giydiğiniz gelinlik siyahsa evliliğinizde karşınıza çıkacak bazı sorunlara işarettir. Genç kızın rüyada gelinlik giymesi güzel, müjdeli haberlere, iyi günlere mutlu bir hayat anlamına gelir. Gelinin eve gelmesi ev halkı için bolluk, genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi ise arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine çıkar. Gelinlik giymek neşe ve sevinç demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

"Gelinlik görmek"; ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura işaret eder.

rüyada gelinlik giymek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gelinlik giydiğini görmek; daima iyiye yorumlanır. Gelin huzur, neşe, güzel haber ve yaklaşan güzel günler anlamına gelir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işaret eder. Gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

Genç kızın rüyada gelinlik giymesi

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir. Rüyada bir gelinlik giymek genç kız için evliliğe, orta yaşlı kadınlar için ise sevinç ve sürura işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gelinlik giymek ne demektir?

Rüyada gelinlik giydiğini görmek sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi aile için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçekleşmemesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işaret eder.

rüyada beyaz-gelinlik giymek

Rüyada beyaz gelinlik giymek
Rüya sahibinin şeref ve şanına, evlada, güzelliğine, nimet ve hayıra, üzüntü keder ve hastalıktan kurtulmaya tabir edilir. Beyaz gelinlik giyildiğini görmekse heybet, vakar ve övünmek demektir. Rüyada bekar bir kız için beyaz gelinlik giymek, mutlu bir evlilik yapacağına alamettir.

Kırmızı renkli gelinlik
Başarı, huzur, mutluluk, refah, zenginlik demektir. Kırmızı gelinlik giymek kadınlar için hayır ve erkekler için fenadır. yeni bir yaşama da işaret eder. Kırmızı gelinlik giymek mevki ve hayırlı bir rızıktır. Ayrıca rüyada görülen kırmızı gelinlik ne kadar temizse mutluluk derecesi de o kadar güzel olur. Allah rüyanızı hayr etsin.

Rüyada gelinlik görmek; rüya sahibine sevinç, hane halkına bolluk ve berekete yorulur. Rüyada renkli gelinlik gören neşe ve mutluluk demektir. Beyaz gelinlik görmek, genç kız için dünürcü gelmesine yorulur. Delikanlının beyaz gelinlik görmesi arzu ettiği işin gerçekleşmesine işarettir. İslami rüya tabirlerine göre, evlilik arzusu içinde olduğunuz anlamına gelir. Yahut rüya sahibinin evlenmek üzere olduğunu haber verir.

Rüyada gelinlik görmek, evlilikle ilgili konularda mutlu hadiselerin ve gelişmelerin yaşanacağına ancak bekar kızlar için bu gelişmenin yakın zamanda evlenip rahat bir hayat süreceğine işaret edilir. Ayrıca, rüya sahibinin yakın bir zamanda alacağı hayırlı bir haberin ardından refah içinde yaşanacağına yorulur.


1- Rüyada Renkli Gelinlik Giymek

Rüya yorumunda renkli gelinlik, tez zamanda duyulacak hayırlı habere işarettir. Evli kadının renkli gelinlik görmesi, hayırlı evlattır.

Genç kız için renkli gelinlik, evliliktir. Erkek için dileğinin gerçekleşmesine işarettir. Yaşlı kadın için renkli gelinlik, sevinç ve sürura yorulur.

Bir kimsenin bembeyaz gelinlik görmesi, sevinç ve sürür ile tabir olunur. Zira bembeyaz gelinlik, her genç kızın en sevinçli anını aksettirir.

Genç bir kızın rüyasında gelinlik görmesi, iyi bir delikanlı ile evleneceğine delalet eder.

Kırmızı gelinlik görmek ne demektir? Bir genç kızın rüyada kırmızı gelinliği görmesi, tez zamanda kısmetinin çıkacağına delalettir.


2- Rüyada Kendini Gelinlik İçinde Görmek

Rüyasında kendini gelinlik içinde gören eğer evlenmeye ehil bir kimseyse, yakında evlenir.

Bazen de rüya sahibi aşık olacağı bir kimseyle karşılaşacak demektir. Bazı yorumlara göre de aile içinde yaşanan maddi sıkıntılar bitecek.

Kendini kabarık gelinlik içinde görmekse, zengin, varlıklı biriyle evlenmeye işarettir. Evli kadının kendini gelinlik içinde görmesi ailesinin saadetine yorulur.


3- Rüyada Gelinlik Yıkamak

Rüya tabirinde sevinç anlamına gelir. Zira gelinlik görüldüğünde her zaman sevinçle karşılanır. Bir kimsenin rüyasında gelinlik yıkadığını görmesi, keder ve üzüntüden kurtulmaya ve refaha kavuşmasına alamettir.

Aynı zamanda huzurlu ve mutlu günleri ifade eder. Beyaz gelinlik rüyada saflığı temsil eder. Evli kadının gelinlik yıkaması aile hayatındaki huzuru işaret etmektedir.


4- Rüyada Bir Sürü Gelinlik Giymek

Rüyada görülen bir sürü gelinlikler daima güzelliğe yorumlanır. Çünkü normal hayatta bir sürü gelinlik gören kimse için bu güzellik, huzur, saflık ve mutluluk demektir.

Rüyada kendini bir sürü gelinlikle görmek hangi şekilde görülürse görülsün bu rüya mutluluğa çıkar. Rüya sahibini mutlu edecek gelişmelere de tabir edilir.

rüyada kendini gelinlikle görmek


5- Rüyada Evli Birinin Gelinlik Görmesi

Rüyada kendini gelinlikle görmek evlendiği kimsenin kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve de güzelliği oranında nimet ve saltanat anlamını taşır.

Rüyada tanıdığı birinin herhangi renk gelinliği görmesi ise, bir başkasını evlendirmeye alamettir.


6- Rüyada Siyah Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada görülen siyah beyaz gelinlikler, güzel ve temizse, evliliğinizin size mutluluk getireceğinin işaretidir.

Yani rengi ne olursa olsun, yeni, temiz ve güzel siyah beyaz gelinlik hayırlı haberlere işarettir.

Annenin, rüya sahibi hakkında müjdeli bir haber alacağını da tabir etmektedir. Gelinlik süslü güzel olursa dünyaca bereket, ucuzluk, bolluk demektir.

Genç kızın gelinlik görmesi, yakın zamanda kısmetinin açılacağına işarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
3003 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

7 Yorum

Hha

Hha

2 yıl önce

Ben rüyamda evlenıcegım kişiyle kol kola nikah masasına doğru yuruyorduk ama yüzü gözükmüyor müyodu ne anlama geliyor

dilara

dilara

2 yıl önce

Ben bi gelinlik giymiştim sonra kendimi hazır hissetmedim ve nikah ertelendi 20 nisandı bide

Gülüzar

Gülüzar

2 yıl önce

Ben eşimden ayrılmış ama tekrardan eski eşimle yaşıyan bir bayanım bugün rüyamda bembeyaz gelinlin giymişim rüyamda arkadaşımda niye evlenmeyi düşünüyorsun tahsiline devam etsene boş ver evlenmeyi diyor benim yaşım 57 diyorum ne olacak bundan sonra okutupta diyorum arkadaşıma ben evlenmek istiyorum diyorum çok güzel bir gelin oluyorum gelinlikte çok güzel bir kabarık yakışan bir gelinlik ti acaba bu ne anlama geliyor

Zeyno

Zeyno

2 yıl önce

Ben kendimi sevgilimin evinde beyaz bir gelinlik denerken gördüm ama sevgilim evde değildi babam ve annem vardı. Beyaz gelinliğin üstüne kırmızı bir elbise de giydim sonra onu çıkardım duvak taktım beyaz gelinliğin üzerine. Annem kızdı bana gelinlik giydim diye rüyamda. Sonra gelinliğin üstüme pot durduğunu gördük. Bunun yorumu nedir? Teşekkürler

Esmermehmet

Esmermehmet

2 yıl önce

Ben evli bir kadınım evlenmis bir kizi gelinlikli ve kocasi tarafindan gormek nedir

Mine hare

Mine hare

2 yıl önce

10senelik evliyim evlenirken kiralamis oldugumuz gelinligi tekrar giydim bembeyazdi tertemizdi neye isaret

Cemre

Cemre

2 yıl önce

Ben rüyamda bi sürü gelinlik denerken gördüm kendimi neye işaret eder

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi