Rüyada gelinlik giymek nedir? Gelinlik giydiğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada gelinlik giymek nedir? Gelinlik giydiğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada gelinlik giymek; temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. Rüyada gelinlik gören bekarsa evlenir. Rüyasında giydiği gelinlik kirli ise kötü ve belirsiz bir evliliğe yorumlanır. Rüyada giydiğiniz gelinlik siyahsa evliliğinizde karşınıza çıkacak bazı sorunlara işarettir. Genç kızın rüyada gelinlik giymesi güzel, müjdeli haberlere, iyi günlere mutlu bir hayat anlamına gelir. Gelinlik giymek neşe ve sevinç demektir. Gelinin eve gelmesi ev halkı için bolluk, genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi ise arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine çıkar.

''Gelinlik görmek''; ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura işaret eder.

rüyada gelinlik giymek

Rüyada gelinlik görmek; daima iyiye yorumlanır. Gelin huzur, neşe, güzel haber ve yaklaşan güzel günler anlamına gelir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işaret eder. Gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

Genç kızın rüyada gelinlik giymesi

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir. Rüyada bir gelinlik giymek genç kız için evliliğe, orta yaşlı kadınlar için ise sevinç ve sürura işarettir.

Rüyada gelinlik giymek ne demektir?

gelinlik giymek sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi aile için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işaret eder.

rüyada beyaz-gelinlik giymek

Rüyada beyaz gelinlik giymek
Rüya sahibinin şeref ve şanına, evlada, güzelliğine, nimet ve hayıra, üzüntü keder ve hastalıktan kutrulmaya çıkar. Beyaz gelinlik giyildiğini görmekse heybet, vakar ve övünmek demektir. Rüyada bekar bir kızın bembeyaz gelinlik giydiğini görmesi, mutlu bir evlilik yapacağına alamettir.

rüyada kırmızı-gelinlik giymek

Kırmızı renkli gelinlik
Başarı, huzur, mutluluk, refah, zenginlik demektir. Kırmızı gelinlik giymek kadınlar için hayır ve erkekler için fenadır. yeni bir yaşama da işaret eder. Kırmızı gelinlik giymek mevki ve hayırlı bir rızıktır. Ayrıca rüyada görülen kırmızı gelinlik ne kadar temizse mutluluk derecesi de o kadar güzel olur. Allah rüyanızı hayr etsin.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2511 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

7 Yorum

Hha

Hha

5 ay önce

Ben rüyamda evlenıcegım kişiyle kol kola nikah masasına doğru yuruyorduk ama yüzü gözükmüyor müyodu ne anlama geliyor

dilara

dilara

7 ay önce

Ben bi gelinlik giymiştim sonra kendimi hazır hissetmedim ve nikah ertelendi 20 nisandı bide

Gülüzar

Gülüzar

9 ay önce

Ben eşimden ayrılmış ama tekrardan eski eşimle yaşıyan bir bayanım bugün rüyamda bembeyaz gelinlin giymişim rüyamda arkadaşımda niye evlenmeyi düşünüyorsun tahsiline devam etsene boş ver evlenmeyi diyor benim yaşım 57 diyorum ne olacak bundan sonra okutupta diyorum arkadaşıma ben evlenmek istiyorum diyorum çok güzel bir gelin oluyorum gelinlikte çok güzel bir kabarık yakışan bir gelinlik ti acaba bu ne anlama geliyor

Zeyno

Zeyno

10 ay önce

Ben kendimi sevgilimin evinde beyaz bir gelinlik denerken gördüm ama sevgilim evde değildi babam ve annem vardı. Beyaz gelinliğin üstüne kırmızı bir elbise de giydim sonra onu çıkardım duvak taktım beyaz gelinliğin üzerine. Annem kızdı bana gelinlik giydim diye rüyamda. Sonra gelinliğin üstüme pot durduğunu gördük. Bunun yorumu nedir? Teşekkürler

Esmermehmet

Esmermehmet

11 ay önce

Ben evli bir kadınım evlenmis bir kizi gelinlikli ve kocasi tarafindan gormek nedir

Mine hare

Mine hare

11 ay önce

10senelik evliyim evlenirken kiralamis oldugumuz gelinligi tekrar giydim bembeyazdi tertemizdi neye isaret

Cemre

Cemre

11 ay önce

Ben rüyamda bi sürü gelinlik denerken gördüm kendimi neye işaret eder

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi