Rüyada Gelinlik Bakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gelinlik Bakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gelinlik bakmak; ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işarettir. Gelinlik baktığını gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Bir kadının kızını evlenirken yada gelinlik bakarken görmesi kızının ve kendisinin bahtının açık olduğuna işaret eder. ayrıca bu rüyayı cuma gecesi görmek aynısının olmasına dayanır.

Rüyada gelinlik bakmak; Eğer gördüğünüz gelinlik temiz ve güzelse mutlu olunucağına, yırtık veya kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak tabir edilir.

Gelinlik baktığını gören kişi bekarsa evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. Gelinlik kirli ise kötü bir evliliğe işaret eder. siyah gelinlik görmek ise ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işaret eder.

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir. Gelinlik bakmak, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir. Kısmet, huzur, neşe, müjde, yaklaşan güzel günlere çıkar.

Rüyada gelinlik bakmak, dünyaca bolluk, ucuzluk ve bereket demektir. Genç kızın rüyada gelinlik bakması, tez zamanda hayırlı bir kısmetinin çıkacağı anlamına gelir. Rüyada bir bir kadının evliyken gelinlik baktığını görmesi, o kadının fazileti, kıymeti, değeri, isminin anlamı ve de güzelliği nisbetinde saltanat ve nimete işaret eder. Rüyada başkasının gelinlik baktığını görmek, bir başkasını evlendirmeye işarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
81 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi