Sitede 4739 kişi varhava açıkAğrıAçık16.3°C

Rüyada hamile görmek ne demek? Hamile görmek ne anlama gelir?

Rüyada Hamile görmek: rüyayı gören hamileyse sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir. Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir kadının kendini ge...

Rüyada hamile görmek ne demek? Hamile görmek ne anlama gelir?

Rüyada Hamile görmek: Rüyayı gören hamileyse sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir. Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir kadının kendini gebe, Hamile görmesi; maldır, mala işarettir. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.

Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.

Kirmani şöyle diyor: Rüyasında hamile olduğunu görmek; malı artar. Rüyada eşinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur.

Rüyada hamile görmek; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Rüyada bir hayvanın hamile olduğunu görmek; hayır ve menfaattir. Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, iş yerinizde veya Aile içinde sizi bazı süprizlerin beklediğine, kendinizin hamile olduğunu görmek, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacaginiza işarettir.

Rüyada hamile kadının armut görmesi

Rüyada hamile bir kadının armut görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir.

Rüyada hamile kadın görmek nedir?

Rüyada bir hamile kadın görmek, çocuk sahibi olmaya delâlet eder. Hamile kadının kapısının önünde oturduğunu görmek, müjdeli haber ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinçtir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
131 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi