Sitede 4687 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu18.4°C

Rüyada hamile kadın görmek nedir? Hamile Kadın Görmek ne anlama gelir?

Rüyada hamile kadın görmek çalıştığınız yerde yada ailede sizi birtakım sürprizlerin beklediğine, birden fazla hamile kadın görmekse beklediğiniz önemli bir işin gerçek o...

Rüyada hamile kadın görmek nedir? Hamile Kadın Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Hamile kadın görmek çalıştığınız yerde yada ailede sizi birtakım sürprizlerin beklediğine, birden fazla hamile kadın görmekse beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına veya sevindirici bir haber alacağınıza tabir edilir. Rüyada hamile olan bir kadını görmek, çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada görülen hamile kadının kapısının önünde oturduğunu görmek ise müjdeli haber ile tâbir edilir. Çünkü bebeğin dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinç demektir.

Rüyada hamile kadın sürpriz, sevindirici haber, hayır ve menfaat, evlilik, nimet demektir. Hamile kadın hayır ve menfaatle tabir olunur. Genç kızın bu Rüyayı görmesi evlenmelerine işarettir. Kendi hanımını hamile görmekse dünya malından bir şeyler arzu etmesine çıkar.

Ebu Said'ül: Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz büluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.

Kirmani: Rüyada hamile kadın görenin malı artar. Eşinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Bu Rüya; gerek erkek, gerek kadın için iyidir.

rüyada hamile kadın görmek nedir?

Lütfen Rüyaya puan verin!
279 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi