Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile kadın görmek çalıştığınız yerde ya da de sizi birtakım sürprizlerin beklediğine yorumlanır. Birden fazla hamile kadını hamile görmekse beklediğiniz önemli bir işin gerçekleşeceğine veya sevindirici bir haber alacağınız anlamına gelir. Bekar bir kızın bu yı görmesi bahtının açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile kadın görmek rüyayı gören kadınsa, çocuk sahibi olmak demektir. Rüyada görülen hamile kadının kapısının önünde oturduğunu görmekse müjdeli haber ile tabir edilir. Çünkü bebeğin dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinçtir.


Herhangi Bir Hamile Kadın Görmek

Kişinin hamile bir kadını görmesi, sürprizlerle dolu sevindirici habere işarettir. Aynı zamanda hayıra, menfaate, evliliğe ve nimete delalet eder. Hamile kadınların görülmesi hayır ve menfaatle tabir olunur. Genç kızın bu rüyayı görmesi evlenmelerine işarettir. Kendi hanımını hamile görmekse dünya malından bir şeyler arzu etmesine çıkar.


İslami Tabirlerde Rüyada Hamile Kadın Görmek Tabiri

Ebu Said'ül: Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.

İmam Nablusi: Kadın gerçekten de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirerek, sağlıklı bir çocuk doğuracağına işarettir. Dul kadın ve genç kızın için bu rüya, evlenmelerine delalet eder. Bir çocuğun bu rüyayı görmesi babasının eline geçecek olan mal ve nimete yorulur.

Kirmani: Rüyada hamile bir kadını görenin malı artar. Eşinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Rüyada hamile kadın ; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Kız çocuğunun bu rüyayı görmesi annesinin eline geçecek mal ve rızk ile tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek


Rüyada Tanımadığın Hamile Kadın Görmek

Rüyanızda tanımadığınız hamile bir kadınla karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde kazanç sağlayacağınız gelişmelere işarettir. Aynı zamanda aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine delalet eder. Bazı arzularınızın gerçek olacağına da tabir edilmektedir.


Hamile Kadının, Başka Bir Hamile Kadın Görmesi

Hamile bir bayansanız, söz sahibi bir çocuk dünyaya getireceğinize yorulur. Alacağınız iyi bir haber sayesinde kazançlı çıkacağınız bir işe girmeye tabir edilir. Ayrıca bu rüya bahtın açıklığını ifade etmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1051 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi