Rüyada Doğurmak Görmek

Rüyada Doğurmak Görmek

Hamile bir kadın erkek bir çocuk doğurduğunu görse, o kadın bir kız çocuğu doğurur, bir kız çocuğu doğurduğunu görse, bir erkek çocuk doğurur.

Kız çocuğu tabirce üzüntüden kurtulmaya; erkek çocuk ise üzüntüye işarettir.

Bir hasta, rüyada, anasının kendisini doğurduğunu görse, o hasta ölür. Bu rüyayı zanaatkâr olan birisi görse, onu zanaat ve isinden menedecek birtakım maniler çıkar.

Bu rüyayı fakir bir kimse görse, onu besleyecek ve düşünecek bir adamı çabucak bulur. Eğer bu rüyayı gören adam zengin ise, zevk ve eğlence yüzünden servetini muhafaza edemez ve onun islerine bakmak ve nezaret etmek için bir başkası onun üzerine kahren tayin edilir.

Rüyada Doğurmak

Bu rüyayı görenin hanımı varsa; hanımının çocuk doğurmayacağına işarettir. Eğer rüyayı görenin hanımı hamile ise, o kadının erkek bir çocuk doğurmasına işarettir.

Rüyayı gören düşman ve dava sahibi birisi ise, onun hâkim yanında delilinin geçerli olmamasına işarettir.

Bir kadın rüyada kendisini ağzından doğurduğunu görse, onun öleceğine ve ruhunun ağzından çıkacağına işarettir.

Rüyada kız doğurmak hapis olan bir kimsenin üzüntüden kurtulmasına işarettir. Erkek bir kimse, rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, hastalanır. Üzüntüden kurtarır. Düşmanına galip gelir.

Kız doğurduğunu gören kimse, her sıkıntıdan kurtulur ve onun neslinden millet ve kabilesi için makamı yüce bir kimse çıkar.

Hayvan doğurduğunu ve bu hayvanin kedi olduğunu görse, doğan çocuk hırsız olur.

Doğurmak sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, ve koşulanından ayrılmaya işarettir.

Doğmak rahatlığa, kederden kurtulmaya, borcu ödemeye ve tövbe etmeye bir erkek çocuk doğurduğunu gören kadın en sonunda ferahlık, sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmaya ve kurtuluşa ermeye işarettir. Kız doğurduğunu görse, izzet, şeref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve sevinç içerisinde geniş bir rızıkla rızıklanır.

Rüyada doğurduğunu gören kimse, fakir ise zengin olur. Zengin ise, üzülür. Bekârsa çabucak evlenir ve hanımı bir çocuk doğurur.

Hasta olan bir kimsenin çocuk doğurduğunu görmesi, onun öleceğine işarettir. Fakir, muhtaç, üzüntü ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, üzüntü, sıkıntı ve mihnetten kurtulmaya işarettir.

Bu rüya tüccarlar hakkında malının gitmesine, misafirler hakkında onların yüklerinin hafiflemesine ve sının ölmesine hamile olduğunu gören kimse, üzülür.

Doğurduğunu görse, üzüntüden kurtulur. Rüyada kızı olduğunu gören kimse, borçlanır. Rüyada kızının öldüğünü ve onun için bir kabir kazdığını gören kimse, borcunu öder.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
455 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Nope

Nope

3 ay önce

Ruyamda hamileydim ve doguruyirdum ama bir turlu cocugumu goremedim çicek vardi onun yerine guzel korkuyorlardı ( evli degilim )

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi