Rüyada Leğen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leğen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada leğen görmek kadına, rızka, yüceliğe, makam ve rütbeye, dünyalığa ve kişiyi kötülükten alıkoyan eşe delalet eder. sında leğen gören bir kimse, izdivaç eder. Rüyada görülen leğen, aynı zamanda evlilik demektir.

Temiz bir leğene su doluyorsa kişi istediği gibi bir iş sahibi olabilir. Leğen, izzet, rütbe, rızık ve mal anlamına gelir.

Rüyada leğen görmek; erkek için paraya ve kadına, kadın için yüksek mevki sahibi biri ile görüşmeye işarettir.

Rüyada leğen görmenin tabiri "tas" görmenin tabiri gibidir. Bir kimse rüyada aynaya bakar gibi leğene baktığını görse, o kimsenin doğacak çocuklarına işarettir. Bazı tabirciler, leğen kadına veya hizmetçiye işarettir, dediler.

Rüyada leğen görmek, hizmetçidir. Eğer leğen altından dursa, gücünün yetemeyeceği kadar kendisinden para isteyen güzel bir kadına işarettir.

Kadına düşkün olduğundan dolayı da bu parayı istemeyerek o kadın için harcar. Leğen camdan olursa, Rüya sahibinin evleneceği ve kendisinden pek hoşlanacağı bir kadındır. Leğen kocasını pislikten temizliğe sevmeden veya evleneceği bir kadındır. Rüyada leğen satın aldığını gören kimse, bir mal satın alır.

Rüyada leğen görmenin tabiri "tas" görmenin tabiri gibidir. Bir kimse rüyada aynaya bakar gibi leğene baktığını görse, o kimsenin doğacak çocuklarına işarettir.

Bazılarına göre: rüyada leğen görmek evlilikle yorumlanır. Leğende ellerini yıkadığını görmek, genç biri ile tanışarak hissi bir ilişki kuracağına delalet eder. Leğende ellerini yıkadığını gören evlenir.

Leğen görmek, hizmetçi kız ve erkek uşakla tabir olunur. Rüyasında leğen kullandığını görmek, bir hizmetçi kızla ilişkisi olduğuna işarettir. Leğeninin kaybolduğunu, delindiğini veya kırıldığını görmek, hizmetçilerinden birinin ölümüne işarettir. Cafer i Sadik, rüyada leğen görmeyi es veya sadık bir cariye ile yorumluyor.

Rüyada leğen, kadınların nazlanmasına ve sevgilisinin bedeni, nazik olduğundan titremesine delalet eder. Bakir sise ibrik ve bardak gibi şeylerin yapıcısını görmek de böyledir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
59 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi