Rüyada Lahana Görmek

Rüyada Lahana Görmek

Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, Elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.

da lahana görmek, rüya sahibinin sırrına ve gizli mala işaret eder. Rüyada lahana yapraklarının sararmış olduğunu görmek, hastalık ile tâbir olunur. Bazı kere de lahana görmek, bedeni ve kalbi katı, kaba, merhametsiz bir kimseye alâmettir.

Lahanayı alıp keserek yediğini görmek, âlemin sırrına vâkıf olmağa çalışmaya işarettir.

Rüyada lahana görmek, hemen hemen bütün insanlar hesabına iyi değildir. Rüyada asma, üzüm ve lahanaları pazara götürdüğünü görmek, şiddet ve meşakkata delâlet eder.

Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak. Hayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Eğer lahana yeşilse aşk hayatınız alt üst olacak.

Arka arkaya gelecek para, devamlı büyük gelir olarak yorumlanır.

Rüyada lahana görmek gizli mala ve sirra delalet eder. Lahanayi alip keserek yedigini gören, baskalarinin sirlarini ögrenmege çalisir, eline gizli mal geçer.

Lahana yapraklarinin sararmis oldugunu gören, hafif bir hastaliga yakalanir ve sakladigi paradan bu hastaliktan kurtulmak için sarf eder.

Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sir saklamakla taninir. Bir baska rivayete görede: Rüyada lahana görmek kalbi kati kaba bir adama isarettir.

Bir kimse rüyada elinde lahana yapraklan oldugunu görse, istedigini elde edecegine isarettir. Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hos degildir. Lahanalari pazara götürenleri görmek, siddete isarettir.

rüyada lahana görmek kalbi kah kaba bir adama isarettir. bir kimse rüyada elinde lahana yapraktan oldugunu görse, istedigini elde edecegine isarettir. lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli icin hos degildir. lahanalari pazara götürenleri görmek, siddete isarettir.

Rüyada lahana hayatinizda bircok sikinti yasayacaksiniz demektir. Eger lahana yesilse, ask yasaminiz altüst olacak.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1941 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi