Rüyada Lahana Görmek

Rüyada Lahana Görmek, Beyaz Kara Lahana Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lahana görmek, gizlenmiş mala veya insanın sırlarına işaret eder. da lahana görmenin anlamı kaba yaratılışlı, katı kalpli kimseye işaret eder. Kişinin rüyasında lahana görmesi hoş olmayan şeylere işaret eder. Elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağı demektir. Rüyada lahana yemek, başkalarının sırlarını öğrenme arzusuna işarettir. Lahana yemeğini yediğini görmek, sır tutan biri olmaya işarettir. Yeşil lahana yaprakları, istediklerini elde etmeye; sarı lahana yaprakları, hastalığa işarettir.

Rüyada lahana görmek, rüya sahibinin sırrına ve gizli malına işaret etmektedir. Rüyada görülen lahana, katı yürekli, acımasız, sadece kendini düşünen bir kimseyi tanımlar. Bazen üzüntüye, kedere yahut ayrılığa işaret eder. Bazen da, hastalığa, borca, şifaya veya bol rızka işaret sayılır. Kimi zaman ise, beklenen haberin kötü olacağına yorumlanır. Bir kimse rüyada lahana topladığını görse, rüya sahibinin borçlu olduğunu, borcunu ödemek için ise kendisine mühlet verilmeyeceğine işaret sayılır. Eğer topladığı lahanaların sarardığını görürse, o kimsenin hastalanacağına veya üzüntülü bir haber alacağına hükmedilir. Şayet gördüğü lahanaların bir inek tarafından yendiğini görürse, rüya sahibinin servetini bir kimse uğruna sarfedeceğine yorumlanır.

Rüyada görülen lahana bazen da, gizli bir mala veya sırra çağrışım yapar. Bir kimse rüyada lahanayı bıçakla kesip yediğini görse, düşmanlarının sırrını öğrendiğine işaret eder. Eğer lahanadan bir parçayı tanıdıklarına verdiğini görürse, o kimsenin öğrendiği sırrı çevresine açıklayacağına yorumlanır. Veya rüya sahibinin tanıdığıyla sır sahibine bir tuzak kuracaklarına hükmedilir.

Rüyada lahana yapraklarının sararmış olduğunu görmek, hastalık ile tabir olunur. Bazı kere de lahana görmek, bedeni ve kalbi katı, kaba, merhametsiz bir kimseye alâmettir. Lahanayı alıp keserek yediğini görmek, âlemin sırrına vâkıf olmağa çalışmaya işarettir. Rüyada lahana görmek, hemen hemen bütün insanlar hesabına iyi değildir. Rüyada asma, üzüm ve lahanaları pazara götürdüğünü görmek, şiddet ve meşakkat delâlet eder.

Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacaktır. Hayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Kimi rüya yorumcuları da rüyada lahana görmeyi arka arkaya gelecek para, devamlı büyük gelir olarak yorumlamışlardır. Rüyada lahana görmek gizli mala ve sırra delalet eder. Lahanayı alıp keserek yediğini gören, başkalarının sırlarını öğrenmeye çalışır, eline gizli mal geçer. lahana tohumu görmek, üzüntü, keder, gam, gussa ve hastalığa delâlet eder.

Lahana yapraklarının sararmış olduğunu gören, hafif bir hastalığa yakalanır ve sakladığı paradan bu hastalıktan kurtulmak için sarf eder. Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sır saklamakla tanınır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada lahana görmek kalbi katı kaba bir adama işarettir. Bir kimse rüyada elinde lahana yapraklan olduğunu görse, istediğini elde edeceğine işarettir. Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hoş değildir. Lahanaları pazara götürenleri görmek, şiddete işarettir. Bir kimse rüyada elinde lahana yapraktan olduğunu görse, istediğini elde edeceğine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2152 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi