Rüyada Hırsız Kovalamak Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Hırsız Kovalamak Ne Anlama Geliyor?

Rüyada hırsız kovalamak hastanın şifa, afiyet ve sıhhat bulması anlamına gelebilir. da bir hırsızı kovaladığını gören kimse hastaysa hastalıktan kurtulur. Hırsızı kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz demektir. Üzüntülüyse üzüntüsü biter. Borcu varsı maddi durumu düzelir. Kovalama sunucu hırsızın minareye çıkıp, ezan okuduğunu görenin durumu, herkes tarafından öğrenilir. (Ayrıca bakınız:Rüyada Hırsız Görmek.)

Rüyada hırsız kovalama, başka kimselerin sizi takdir ettiğini ifade eder. Aynı zamanda rüyada hırsız kovalamak sizin de kendi değerinizi bilmenizin zamanını geldiğini ifade etmektedir.

Bazı kere de rüyada evinize bir hırsızın girdiğini ve sizin de onunla dövüştüğünüzü görmek, manevi bir acı çekeceğinize işaret eder. Bazı kere de bu rüya hırsızlar konusunda dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanmaktadır.

Bir hırsızlık olayının farkına varmak, ama herhangi bir şeyinizin çalınmadığını görmek; karşılaşacağınız bir tehlikeye karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
97 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi