Rüyada Kurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Kurt cesareti ve gücü simgeler. Rüyada kurt görmek, kurtla boğuştuğunu ve onu kahrettiğini görmek, düşmanı kahretmeye ve ona karşı galibiyete delâlet eder. Rüyada kurt derisi veya kemiği bulduğunu görmek, mala ve menfaata delalet eder. Kendisinin rüyada kurt olduğunu görmek, sevinç ve feraha işaret eder.

Ayrıca Kurt rüyası, senenin günleri ile de tabir olunur. Rüyada kurt görmek suçsuz bir kimseyi suçlamaya, amir yahut büyüğünden hoş bir söz işitmeye, senenin aylarına işaret eder. Kurt başarıyı da temsil eder.

Kurt avlamak ferahlık ve sevince, Kurdun deri ve kemiği mala, sütü ve eti korkuya yahut bir işin yoluna girmesine, Kurt başı makam ve itibara, Kurdun ısırması zarara yorumlanır.

Kurt zalim düşmanı yenmeye, Kurdun koyunla dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Kurdun evcil bir hayvana dönüşmesi hırsızın tövbekar olmasına yorumlanır.

Rüyada kurt ini görmek, üzüntü ve şiddetten kurtulmaya, dar bir evden geniş bir eve taşınmaya alamettir.

Başka bir yoruma göre de rüyada kurt görmek, zalim, hain, yalancı bir amir tabir olunur. Rüyada bir kurt başı gören, büyük bir rütbeye ulaşır. Kurt derisi veya kemiği bulduğunu görenin eline mal geçer. Bir kurt avladığını gören, hayra erişir.

Genel olarak rüya sahibinin cesur etrafında belirli bir itibar gören, güçlü ve cesur bir kişi olduğunu buna göre rüyasında gördüğü kurt düşünüldüğü zaman hayırlı işlere vakıf olacağı ifade edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2486 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi