Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek

Kurt cesareti ve gücü simgeler ve zalim düşmanı yenmektir. Rüyada kurt görmek, acımasız, zalim bir düşmanı ifade eder. kurt bazen de azılı bir hırsız olarak tanımlanır. Kimi tabircilere göre rüyada kurt görmek kişinin mal biriktirip, menfaat sağlayacağı anlamına gelir. Bazen de kurt rüyası sevince yahut sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. Kimi zaman kurt rüyası korkuya, işten çıkmaya veya gurbete gitmek demektir. Kimi zaman kişinin rüyasında kurt görmesi suçsuz bir kimseye atılan iftiraya işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Kurt Görmenin Anlamı ve Yorumu

Bazı yorumcular, rüyada görülen kurdu aile içinde yalan söyleyen bir kimse olarak işaret ederler. Kimileri de hile, ikiyüzlülük ve düşmanlık olarak yorumlarlar. Rüyada bir kurt başı gören, büyük bir rütbeye ulaşır. Rüyada kurt sürüsünden kaçmak düşmanların şerrinden kurtulmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurdun ısırması zarara yorumlanır. Ayrıca Kurt rüyası, senenin günleri ile de tabir olunur. Rüyada kurt görmek suçsuz bir kimseyi suçlamaya, amir yahut büyüğünden hoş bir söz işitmeye, senenin aylarına işaret eder. Kurt başarıyı da temsil eder. Ölü kurt rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir.


Rüyada Kurt Öldürmek

Bir kimse rüyada bir kurdu öldürdüğünü görse, rüya sahibinin kendini zalim bir düşmanın şerrinden koruyacağına işaret eder. Rüyada kurt öldürmek, güç kazanmaya, düşmanlarına galip gelmeye, zarar görmemeye işaret eder. Bir kimse rüyada kurt ile boğuştuğunu görse, rüya sahibinin yukarda tanımlanan bir kişi ile uğraşacağına işaret eder.


Rüyada Kurt Olmak

Sponsorlu Bağlantılar

Şayet kendisini kurda döndüğünü görse, rüya sahibinin sevinçli bir haber alarak ferahlayacağına işarettir. Kendisinin rüyada kurt olduğunu görmek, sevinç ve feraha işaret eder.


Rüyada Kurt Sütü İçmek

Eğer kurt sütü içtiğini görürse, o kişinin korktuğunun başına geleceğine veya işini kaybedeceğine hükmedilir.


Rüyada Kurt Avlamak

Kurt avlamak ferahlık ve sevinçtir. Şayet bir kurdu avladığını görür ise, rüya sahibinin şerefli bir mevkiye erişeceğine işarettir. Bir kurt avladığını gören, hayra erişir.


Rüyada Siyah veya Beyaz Kurt Görmek

Rüyada görülen siyah kurt, kişinin gücünü kanıtlamaya, iş alanında sahip olduğu her türlü bilgiyi yatırıma dönüştürmeye yorumlanır. Rüyada siyah kurt görmek düşmanlar üzerinde korku salmaya işaret eder. Rüya sahibinin güçleneceğini, kudretli biri olacağını, çevresindeki kimseler tarafından saygı gördüğü gibi, sevileceğini de ifade eder. Beyaz kurt asaleti temsil eder.


Rüyada kurt saldırısına uğramak

Kurtla boğuştuğunu ve onu kahrettiğini görmek, düşmanı kahretmeye ve ona karşı galibiyete delâlet eder.


Rüyada kurt ısırması

Rüyada kurt tarafından ısırılan uzva bağlı olarak, genellikle bir tür sıkıntı anlamına gelir. Örneğin, rüyanızda bir kurt elinizi ısırırsa, rakiplerinizin doğrudan sizi geçmek için çalıştığını gösterir. Ve onların senin aldığın kararlara karşı daha büyük çalışma içinde olduklarını gösteriyor.


Rüyada Köpekle Kurt

Kimi yorumcular, rüyada görülen kurdu korkusuz ve açıktan açığa hırsızlık yapan bir kimse olarak tanımlarlar.

Eğer kurdun öküze dönüştüğünü görürse, hırsız bir çocuğun verilen öğütlere uyarak huyunu bırakacağına yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada bir köpek ile bir kurdun bir arada bulundukların görmesi, aile içinde meydana gelecek bir komplaya işaret sayılır.


Rüyada Kurt Derisi ya da Kurt Kemiği Görmek

Rüyada kurt derisi veya kemiği bulduğunu görmek, mala ve menfaata delalet eder. Kurdun deri ve kemiği mala, sütü ve eti korkuya yahut bir işin yoluna girmesine işaret eder. Kurt derisi veya kemiği bulduğunu görenin eline mal geçer.


Rüyada Kurt Başı

Kurt başı makam ve itibara, Kurdun koyunla dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Kurdun evcil bir hayvana dönüşmesi hırsızın tövbekar olmasına yorumlanır.


Rüyada Kurt İni

Rüyada kurt ini görmek, üzüntü ve şiddetten kurtulmaya, dar bir evden geniş bir eve taşınmaya alamettir.

Başka bir yoruma göre de rüyada kurt, zalim, hain, yalancı bir amir tabir olunur.

Genel olarak rüya sahibinin cesur etrafında belirli bir itibar gören, güçlü ve cesur bir kişi olduğunu buna göre rüyasında gördüğü kurt düşünüldüğü zaman hayırlı işlere vakıf olacağı ifade edilir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
3436 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi