Rüyada Ispanak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ıspanak görmek sağlık ve sıhhatle yorumlanmakla birlikte farklı anlamları bulunmaktadır. Rüyada ıspanak görmenin tabirini rüyanın detaylarında okuyun.

Rüyada Ispanak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ıspanak görmek yeşil ve güzelse zenginlik, sermaye, bol para, servettir.Pişmiş ıspanak yemek ise para harcamak sağlık ve sıhhat ile tabir edilir. Yaprakları solgun, buruşuk, kırışık, eskimiş, cansız ıspanak görmek gam, elem, dert, üzüntü ve kedere, Ispanağı salata yahut zeytinyağlı yemek olarak hasta için şifaya delalet eder.

Rüyada taze ıspanak görmek, mal ve rızka işarettir. sında ıspanak yemeği yediğini gören, hasta ise iyileşir, borcu varsa borcunu öder, eşi hamile ise bir çocuğu olur. Çarşıdan yeşil ıspanak aldığını gören murada erer. Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada ıspanaktan yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada ıspanak görmek gam ile bir rivayete göre, hasta için iyileşme, salah ve şifa ile tabir olunur. Ispanak aldığını veya pişmiş olarak yediğini gören kedere duçar olur. Eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulur. Bazılarına göre: ıspanak sıhhat ve sağlıkla yorumlanır.

Taze yeşil ıspanak bol para, kazanç, nasip, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır buna karşın pişmiş ıspanağı yemek para harcamak olarak yorumlanır.

Rüyada ıspanağı yemek; muradınıza ereceğinize işarettir. Bir kimsenin rüyasında ıspanak yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada solgun yapraklı ıspanak görmek, gam ve kedere işarettir. Rüyada görülen ıspanaklar, yardımsever bir kimseyi işaret eder. Aynı zamanda hayırlı haberi, şifa bulmayı, bol rızkı sevinci çağrıştırır. Bazen rüyalarda ıspanak görülmesi ömrün uzunluğuna yorumlanır.

Hasta bir kimse rüyasında ıspanak yediğini görse, rüya sahibinin şifa bulacağına işarettir. Bir kimse bahçesinde yeşil ıspanak olduğunu ve bunları topladığını görse, o kişinin muradına kavuşacağına hükmedilir. Borçlu bir kimse rüyasında kendisine ıspanak yemeği verildiğini görse, o kimsenin şansının açılacağına ve borcunu ödeyeceğine işaret sayılır.

Rüyada ıspanak tohumu görmek, hastalık ve kedere işaret eder. Rüyada haşlanmış zeytinyağlı ıspanaktan yemek, hasta için sıhhate, diğer insanlar için helâl rızka işaret eder.

Hamile bir kadın rüyasında ıspanak yediğini görse, o kimsenin bir erkek çocuğu olacağına yorumlanır. Şayet ıspanağı yemediğini görse, o kişini düşük yapacağına hükmedilir. Bir kimse bahçesinde bulunan ıspanağın sararıp solduğunu görse, rüya sahibinin aile fertlerinden bir kimsenin hastalanacağına veya evden ayrılacağına işaret sayılır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
151 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi