Rüyada Ispanaklı Börek Yemek

Rüyada Ispanaklı Börek Yemek

Rüyada ıspanaklı börek yemek; tabiri kısmet ile müjdelenmektedir. Tabi buna rağmen görülen nın ayrıntıları da bize, rüya yorumu ile alakalı olarak ayrıntı vermektedir. Böreğin büyüklüğü ya da küçüklüğü size gelecek kısmetin büyüklüğü ve küçüklüğü ile doğrudan alakalıdır.

Rüyada ıspanaklı börek, eğer güzel görünüyor ise, bir hastalığa karşı şifaya kısmettir. Eğer rüyada görülen ıspanaklı börek yemek, pişmemiş çiğ ise üzüntüye, yanmış ise büyük üzüntülere ve hastalıklara işaret etmektedir.

Görülen ıspanaklı böreğin içi dolu doluysa ve yeşilliği yufkanın içinden taşıyor gibi bol malzemeli güzel ve hoş bir görüntüsü varsa, zenginliğe işarettir.

Rüyayı gören kişiye gelebilecek büyük mal, mülk ve zenginliği işaret etmektedir. Ispanaklı börek pişmiş ise kişinin eline aniden bir para geçeceğe ve bu paranın da aniden kişinin elinden kolayca çıkacağına işaret vermektedir. Bu nedenle rüya sahibi eline para geçtiği zaman dikkatli davranmalıdır.

Rüyada ıspanaklı peynirli börek yemek

Rüyayı gören kişinin ani bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığın dikkat etmezse ciddi boyutta kendine geri dönüşleri olacağına işaret vermektedir. Hastalık sonucunda kişinin elinden oldukça yüklü bir para çıkacaktır. Bu hem rüya sahibinin olabilir hem de hanesinde bulunan herhangi bir kişinin rahatsızlığı olabilir.

Sadece rüyada ıspanaklı peynirli börek görülmesi bu hastalığın kolay atlatılacağına işaret etmektedir. Fakat ıspanaklı peynirli börek yemek hem yiyen kişinin hem de rüya sahibinin sağlık konusunda dikkat etmesi gereken bir konudur.

Görülen böreğin hacmine ve büyüklüğüne göre de sağlık konusundaki çıkarımlar yapılabilmektedir. Bazen de rüyada ıspanaklı peynirli börek yemek hamileliğe ve kız çocuğa işaret olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüya sahibi ya da böreği yiyen kişi yakın bir zamanda hamile kalabilir. Eğer hamileyse bebeğinin kız olacağı müjdesini alabilir.

Börek oldukça içi bol ve hacmi de bol ise, kişi sağlık sıkıntılarından kolaylıkla kurtulabilir. Ya da kız bebeği ona hayırlı kısmetler açabilir. Kişinin kazancının bol ama harcamasının da ona göre bol olduğunu gösteren bir işarettir. Borca girip sıkıntı çekmeden kişi harcamalarını yapabilir. Börek oldukça küçük, yanmış ya da iç malzemesi eksik, dökülmüş ise, kişinin sağlık problemlerine ve harcamalarına dikkat etmesi gerekmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
9 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi