Sitede 5303 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU31°C

Rüyada İdrar Yapmak Ne Anlama Gelir

Rüyada İdrar Yapmak Ne Anlama Gelir

Rüyada idrar yapmak, hastaligin ve kavganin isaretidir. rüyada idrar yaptiginizi gördüyseniz, bu özellikle ask hayatinda sanssizlik anlamina gelir.

rüyada idrar yaptigim görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile isaret eder. idrarin cokca akmasini görmek, nzkinin cok olmasina ve icte olan bir seyin kaybolmasina isaret eder. bir kimsenin rüyasinda idrarini tutmasi ve bunu müskül duruma kadar vardirmasi, bazen islerinde acele etmesine ve tuttugu isin yanlisligina isaret eder. rüyada idrar haram mala da isaret eder. bir kimsenin rüyada kendisinin bilinmeyen bir yere idrar ettigini görmesi, o yerden bir hanimla evlenecegine isarettir.

bazi tabirciler, rüyada idrar ettigini gören kimsenin rilyasini, gecimleri üzerine lazim olan kimselere yapacagi infak ile tabir etmislerdir. bir kuyu icerisinde idrar ettigini gören, helal kazancindan sadaka verir. bir kumas üzerine idrar ettigini gören, o gibi meta ve kumastan zarar eder. mihraba idrar ettigini gören kimsenin alim ve fazil bir cocugu olur. rüyada kur'an-i kerim üzerine idrar ettigini gören kimsenin hafiz bir evladi olur. idrarin bir kismini akitip diger bir kismini tuttugunu gören kimse, zengin ise malinin bir kismi elinden cikar ve zayi olur.

eger mihnet ve mesakkat icerisinde ise bu siddet ve mesakkatinin bir kismi gider. kendisiyle beraber baskasinin da bir yere idrar ettigini ve idrarlannin birbirine karistigini gören, birbirlerine akraba olur. rüyada idrarini tutan kimse hanimina kizar. idrarin kendisini sikistirdigini görmesi, malini muhafaza etmek icin yer arayip bulamayacagina isaret eder. helaya idrar ettigini ve idrann orada birlestigini gören kimse, fakir ise zengin olur, zengin ise mali azalir. eger meshur bir adamin kendi üzerine idrar ettigini görse, malini rüyayi görene infak ederek o kimseyi kücük ve hakir düsürür. rüyada cokca idrar ettigini gören kadinin erkeklere sehvet ve istegi cok olur. süt olarak idrar yaptigini gören kimse, asil fitratini kaybeder. bu sütü de tanidigi bir adam icse, rüyayi gören, o adama helal malindan intakta bulunur.

kan olarak idrar ettigini gören, bosanir veya mahremi olan bir kadina yakinlikta bulunur. Üzüm suyu olarak idrar ettigini gören, malini lüzumsuz yere israf eder. Toprak ve camur olarak idrar yapan kimse abdestini güzel olarak almayan ve bunu muhafaza etmeyen bir kisi olduguna isaret eder. ayakta idrar ettigini gören, malim rastgele yere sarf ve infak eder. elbisesine idrar edenin bir cocugu olur, evli degilse evlenir.

sokak ve carsilara idrar ettigini gören kimse o sokak ve carsinin muhasebesini üzerine alir ve yürütür. rüyada kendisini bir kavmin evine, mahallesine, yahut camisine, veyahut sehir ve köyüne idrar ettigini görse, o kimse o mahalle, köy veya sehirden bir hanimla evlenir ve hayatim o hanimla birlestirir. eger mescide idrar ederse, muhsin, salih ve muttaki bir cocugu olur.

kendisini bir siseye, legene, topraktan yapilmis bir kaba, bilinmeyen bir kuyu veya harabeye idrar ettigini görmesi, bir kadinla evlenmesine isaret eder. Deniz'e idrar ettigini gören vergi, zekat ve denizden cikardigi bir mali da devlet hazinesine verir. bir kimse her zamankinden farkli olarak cok idrar ettigini, sidigin etrafina bulastigini ya da cok pis kokulu oldugunu, yahut da idrar ederken halkin kendisine kötü bakislarla baktigini görse, Rüya sahibinin kötü ve hayirsiz bir insan olduguna veya isleyecegi bir kötülük sebebiyle insanlar arasinda rezil olacagina isaret eder. rüyada idrar icmek, kazancta ve haram malda süpheye düsmek, zorluklarla karsilasacagina isaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
117 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi