Rüyada Çingene Görmek

Rüyada Çingene Görmek

Bu yı gören genç bir erkekse, beklenmedik bir seyahate, orta yaşta bir kimse ise para kaybına işarettir . Bekar bir kadın için bu rüya mutlu bir evliliğe, evli bir kadın ise gizli bir şeyler öğreneceğine işarettir .

Rüyayı gören orta yaşlı biri ise para kaybına işaret eder . Bekar bir kadın için bu rüya güzel bir evliliğe yorumlanır. Evli bir kadın için ise gizli sırlar öğreneceğine işarettir. Bu rüyayı gören genç bir erkekse, planda olmayan bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada çingene görmek tatsız bir dedikodu ve hatta iftiradır.

Çingene görmek eglence ve gezi ile yorumlanir. Rüyasinda bir çingene çergisinde bulundugunuzu görmeniz, genç iseniz yakinda bir gönül macerasi geçireceginize, orta yasli seniz bir küçük geziye çikacaginiza, yasli bir kimse iseniz evinizde ibadetle mesgul olacaginiza delalet eder;

Dul bir kadinin veya evlenmemis bir erkegin rüyasinda bir çingene görüp konusmasi veya ona fal açtirdigini görmesi, çingenenin rüyada kendisine söyledigi falin aynen çikacagina veya hiç beklemedikleri bir tesadüf sonucu birisini severek evleneceklerine yorumlanir.

Ibn i Kesir e göre : Rüyada çingene görmek havailikle yo rumlanir. Rüyasinda bir çingene karisindan lavanta çiçegi aldigini görmek, esinin bastan çiktigina, çingene kizini öptügünü gör mek, tanidigi biri tarafindan kiskanildigina, bir çingene kizini oy nattigini görmek, biri tarafindan bastan çikarilmaya çalisildigina delalet eder.

Bir çingene ile evlendigini görmek, sevdiklerinden ayrilacagina, çingene kadininin kendisini öptügünü görmek eger ayri ise, esinin veya sevdiginin yakinda evine dönecegine isaret tir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada çingene görmek, seyahata çikmaya isarettir. Bu rüya, bekar kadinlar için evlenmeye, evli yahut isde çalisan kadinlar için, sirlarinin açiga çikmasina isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1402 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Tako

Tako

8 ay önce

Iyi günler. Rüyamda gece yarısı hiç bilmediğim bir yerde uyudum sabah uyanıp kalktığımda uyudugum evin çatısına çıktım ve 7-8 yıl önce ki kiz arkadaşımı gördüm orda oturduk ve neden ayrıldığımız i neden yıllardır uzak olduğumuzu konuşmaya ve birbirimizi suçlamaya başladık ardından hava soğuk diye aşağı bahçede bir iki tur atıp tekrar dama çıktık bu defa otururken küçük kız çingene dilenciler geldi masada bir kaç şeye ellerini attılar ayağa kalkıp bağırıp kızmaya başladım neredeyse dovecektim aldıkları şeyleri aldım ellerinden ardından anneleri az ilerde birşeyler dediklerini duydum bu sefer hepsini ordan kovdum hatta aşağıda bahçeye de girip birşeyler aliyordular bırakmayıp hepsini dışarı attım. Ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim saat suan 4 ve bu karışık rüya beni uyandırdı uykum dahi gelmiyor.

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi