Malatya Politika

MHP'li Tabaroğulları: "Hekimhan'ı projelerimiz ile ihya edeceğiz "

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Hekimhan ilçesi'ndeki çalışmalarını yoğunlaştıran cumhur ittifakının MHP'li Hekimhan belediye başkan adayı Memet Tabaroğulları, cumhur ittifakının organize ettiği toplantıda hemşerileri ile bir araya geldi. Tabaroğulları, " Hekimhan'ı projelerimizle ihya edeceğiz" dedi.

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Hekimhan ilçesi'ndeki çalışmalarını yoğunlaştıran cumhur ittifakının MHP'li Hekimhan belediye başkan adayı Memet Tabaroğulları, cumhur ittifakının organize ettiği toplantıda hemşerileri ile bir araya geldi. Tabaroğulları, " Hekimhan'ı projelerimizle ihya edeceğiz" dedi.

Malatya - Hekimhan'ın MHP ve Ak Parti ilçe teşkilatları tarafından organize edilen "Hekimhanlılar Buluşması" Malatya merkezdeki bir düğün salonunda gerçekleşti. Yoğun ilgi gören toplantıda ilk konuşmayı yapan MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici, Hekimhan'ın bu kez hizmeti tercih edeceğine inandığını ifade ederek," Cumhur ittifakı Hekimhan'da zafere hazırlanıyor. Daha önce yaptığımız hatalarla kazanabileceğimiz seçimleri kaybettik. Bu kez gerçekten güçlü, dürüst ve projeleri ile özlenen Hekimhan'ı inşa edecek bir adayla sahadayız. Memet Tabaroğulları, devlet tecrübesi bilgi ve birikimi ile Hekimhan'ı ayağa kaldıracaktır" şeklinde konuştu.

Ak Parti Hekimhan İlçe Başkanı Salim Akyüz ise seçim sürecini büyük bir heyecan ve coşkuyla sürdürdüklerine dikkat çekerek, " Hekimhan 31 mart tarihinden sonra cumhur ittifakının hizmetleri ile tanışacak. Ben inanıyorum ki Malatya Büyükşehir'de adayımız Samı Er ile Hekimhan Belediye Başkanlığını kazanacağına canı gönülden inandığımız sayın Memet Tabaroğulları, birbirleriyle omuz omuza vererek hem Malatya'yı hem Hekimhan'ı kalkındıracaklar. Ben inanıyorum, Memet Tabaroğulları Hekimhan'a yakışacak bir başkan olacak" dedi.

Hekimhanlılar Buluşması'nda cumhur ittifakının MHP'li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları ise " Bu hava şartlarına rağmen hemşerilerimin salonu doldurması ve bizleri yalnız bırakmaması benim için çok değerli. Bu 31 mart günü Hekimhan'ın vereceği kararı da çok net bir şekilde yansıtmaktadır" şeklinde başladığı konuşmasında," Hekimhan'ı projelerimizle ihya edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Toplantıya katılanlara önemli projelerle ilgili bilgiler veren Tabaroğulları," Yeraltı ve yer üstünde önemli bir potansiyele sahip Hekimhan ne yazık ki hak etmediği şekilde geri kalmış ve yaşam standartları arzu edilen noktaya gelememiştir. Hekimhan halkı bu durumdan memnun değil. Biz 40'ın üzerindeki yeni projelerimizle birlikte Hekimhan'ı 100 nüfusa göre planlayacağız. Eğitime sınırsız destek vereceğiz ve geleceğin teminatı olan gençlerimizin eğitimi bizim önceliğimiz olacak. Ayrıca gençlerimizin kaliteli zaman geçireceği mekanlar ve sportif alanlar oluşturacağız. Emeklilere sanatsal faaliyetlerde de bulunabilecekleri merkezler kuracağız. Kadınlarımızı destekleyeceğiz. Hekimhan'ı projelerimizle ihya edeceğiz. Bu kardeşinize güvenin, sahip çıkıp destek verin. Zorlukları birlikte aşacağız" diye konuştu.

Hekimhanlıların yoğun katılımda bulundukları toplantı yemek ikramı ile sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Belediye, Hekimhan, Malatya, MHP, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir