Malatya Güncel

Malatya Emniyet Müdürlüğünden kız çocuğuna taciz iddialarına ilişkin açıklama

MALATYA - Malatya Emniyet Müdürlüğü, kentte küçük yaşta kız çocuğuna taciz iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Malatya - Malatya Emniyet Müdürlüğü, kentte küçük yaşta kız çocuğuna taciz iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, basın ve sosyal medyada yer alan "konteyner kentte 68 yaşındaki emekli öğretmenin 13 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği" haberlerine dikkat çekildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"25 Haziran'da meydana gelen cinsel taciz konulu olayda şüpheli konumunda bulunan H.C. isimli şahsın yaşı küçük şahsa yönelik çöpleri toplaması yönündeki söylemlerinin yaşı küçük şahsın ailesi tarafından art niyet taşıdığı düşünülerek şikayette bulunması üzerine ekiplerimizce gecikmeksizin yapılan çalışmalar sonucunda şüpheli H.C. isimli şahıs yakalanmıştır. Basın ve sosyal medyada yer alan haber içeriklerinin aksine mağdur, müşteki ve görgü tanıklarının beyanlarına göre şüpheli şahsın yaşı küçük şahsa herhangi bir fiziki temasta bulunmadığı öğrenilmiştir. Değerli kamuoyunca bilinmelidir ki yürütülen soruşturmada herhangi bir aksaklığa mahal verilmeksizin yaşı küçük şahsın yüksek menfaati gözönünde tutulmuş, olaydan etkilenmesini en az seviyeye indirmek amacıyla gerekli uzman desteği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevlilerince sağlanmıştır."

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Malatya, Sosyal medya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir