Malatya Politika

Malatya'da siyaset dünyasını buluşturan düğün

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Malatya'da CHP'li Milletvekili Veli Ağbaba'nın danışmanının düğününde nikah şahidi oldu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Malatya'da CHP'li Milletvekili Veli Ağbaba'nın danışmanının düğününde nikah şahidi oldu.

Malatya - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın danışmanı Gaffar Çiçek'in düğün töreni siyaset dünyasını bir araya getirdi. Gaffar Çiçek ve CHP Kurultay Delegesi Avukat Melisa Yavaşoğlu'nun nikahını Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner kıydı. Genç çiftin şahitliğini ise CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Milletvekili Veli Ağbaba, Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, milletvekilleri Ulaş Karasu, Ali Gökçek, Seyit Torun, Gürsel Erol, Sezgin Tanrıkulu, YDK üyeleri Deniz Çakır ve Ali Balta, Parti Meclisi Üyesi Tolga Sağ, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer, Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Malatya Baro Başkanı Onur Demez yaptı.

Malatya'da düğüne katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten CHP lideri Özel, "Cumhuriyete bağlı nesiller yetiştirmek için pırıl pırıl gençlerimizin evlenmesi çok hoşuma gidiyor, gelecekle ilgili umut veriyor. Çankaya gibi önemli bir ilçemizin gencecik belediye başkanının kıydığı nikaha şahitlik etmekten gurur duydum. Gençlerimizle herşey daha güzel oluyor. Değerli isimlerle Malatya'da bu özel günde buluştuk. Gaffar ve Melisa kardeşime mutluluklar diliyorum" diyerek evlilik cüzdanını geline verdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, CHP, Gürsel Erol, Malatya, Onur Demez, Özgür Özel, Veli Ağbaba gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir