Malatya Güncel

Malatya'da Meslekler ve Hukuk Çalıştayı düzenlendi

MALATYA - Malatya'da, İnönü Üniversitesi Hukuk ve Adalet Topluluğu tarafından Meslekler ve Hukuk Çalıştayı gerçekleştirildi.

Malatya - Malatya'da, İnönü Üniversitesi Hukuk ve Adalet Topluluğu tarafından Meslekler ve Hukuk Çalıştayı gerçekleştirildi.

Malatya Vali Yardımcısı Reşit Özer Özdemir, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen çalıştayda, mülki idare amirinin her konuda değerlendirme, önemini ve ardını hesaplama yetisi olması gerektiğini belirtti.

Özdemir, bunun birçok kurumun mevzuatıyla yüz yüze kalması dolayısıyla edinmiş olduğu tecrübenin tezahürü olduğunu söyledi.

Vali Yardımcısı Abdulselam Bıçak ise Türk milletinin köklü bir millet olduğunu devlet geleneğinin de bin yıllara dayandığını kaydetti.

Malatya
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Abdulselam Bıçak, İnönü Üniversitesi, Malatya, Meslekler, Reşit Özer Özdemir gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir