Malatya Güncel

Malatya'da aranan 14'ü hükümlü 26 şüpheli yakalandı

MALATYA - Malatya'da aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 14'ü hükümlü, 26 şüpheli yakalandı.

Malatya - Malatya'da aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 14'ü hükümlü, 26 şüpheli yakalandı.

İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde eş zamanlı yürütülen "Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması" kapsamında Malatya'da da İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince çalışma yapıldı.

Bu kapsamda aralarında çeşitli suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 14 hükümlü ile aranan 12 şüpheli gözaltına alındı.

Haklarında 3 ay 22 gün ile 5 yıl arasında değişen hapis cezaları bulunan 14 hükümlü, işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Gözaltı, İçişleri Bakanlığı, Malatya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir