Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmediği 10 Şey

Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmediği 10 Şey

1) Erkekler, kadınların bazen diğer zamanlardan biraz daha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kırılan bir kalbi bile onaracaktır.
2) Erkekler, kadınların bazı durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadının istediklerini yaptırtmak için birbirinden kurnazca numaraları vardır. Erkeklerin tahmin ettiği kadar saf bir kız yoktur.
3) Kadınlar bir takım şeyleri inanılmaz alttan alırlar. Hiçbir erkek kadının alttan aldığının farkına varamaz. Tartışmaların alt yapısındaelde bu vardır.
4) Ev işleriyle uğraşmaktan çok yorgun düştüklerinde bile erkekler, kadınların maruz kaldıkları bu Çin işkencesini görmezden gelerek azimle evin durumundan yakınırlar.
5) Kadınların kumandayı ele geçirdiklerinde neler yapabileceklerini ve bundan nasıl bir huzur duyabileceklerini bilmezler.
6) Arabayı kadınlar kullanırken erkeklerin yaptıkları eleştirileri, kadınlar aslında duymazdan gelirler. Kadınlar ehliyetlerinin çikletten çıkmadığını bilirler.
7) Erkekler, taciz edilen kadınların neler hissettiklerini asla bilemeyecekler. Gündelik hayatta kadınları taciz etmeye bir marifetmiş gibi devam edecekler.
Erkekler, kadınlarla kavga ederlerken, güler yüz ve tatlı dille her şeyi halledebileceklerini bir türlü fark edemezler. Bozulan ilişkilerdeki temel sorun belki de güler yüz eksikliğidir.
9) Erkekler, futbol seyrederken kadınların neler hissettiklerini anlayamazlar. Varsa yoksa tuttuğu takımın galip gelmesidir, akıllarından geçen Televizyonda maç seyreden bir erkek, yanındaki kadının değerini çoktan unutmuştur.
10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli olduğu yerlerde bile, erkekler aslında haklı olduklarını savunurlarken, yinede kadınların hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0

4 Yorum

koray

koray

9 yıl önce

Bundan önce kadınların erkekler ile cinsel tatmini için püf noktaları tarzı bişi okudum bu sitede onu bir kadın yazmıştı ve kendi deneyimlerini aktarmış bu mantıklı ve doğal olan şey, Burda ise kalbi kırılmış bir feminist bayan kendi deneyimlerini aktarmış ki bu çok yanlış,bunuda olgun bir erkeğin deneyimlerini anlatmasını yeğlerim daha tarafsız bir yazı olması için.. Çünkü başlıkla alakası yok olayın feminizm var sadece.

ufuk bayraktar

ufuk bayraktar

10 yıl önce

hep aynı mantık,hep odak noktası kadın,hep kadınlar haklı,onların istekleri,onların hayatı,onların duyguları,nasıl olsa erkeklerin hepsi makine değilmi,şunu kabul etsinler dünyanın etrafında döndüğü şey kadınlar değil güneştir,hiçbir kadının etrafında bi tane molekül bile dönmüyor,neden erkeklerle parası kariyeri malı mülkü için evlenen kadınlardan bahsedilmiyo,bide yazmıyolarmı erkekler çocuk gibidir diye,bu kadar ilgiyi bekleyen kadınlara ne demeli,bebek olabilirmi mesela,çünkü bu kadar ilgiyi bebeklere gösteririrsin ancak.yani biz erkekler çocuksak sonuçta en azından biraz büyümüşüz.göğsümüzün içindeki pompa değil kalp,damarlarımızdaki akanda makine yağı değil kandır,akıl konusunda da mucitlere,alimlere,büyük devlet adamlarına ya da etrafınıza bakmanız yeterlidir.elbetteki kadınlar ne akılsız,nede değersiz değillerdir,sadece bu konularda sanki hep kadınlar haklıymış gibi yansıtılması beni isyan ettiriyor.

esin

esin

10 yıl önce

yine kadınların hissettiklerini bilmeyecekler...

Deniz

Deniz

11 yıl önce

Erkeklerin bunları bilmediğine bu kadar emin olmayın bence .)

Yorum Ekle