Kadınlar Erkeğinizi Siz Soyun

Kadınlar Erkeğinizi Siz Soyun

Sevişmeye başlarken kadınların erkeğini kendi eliyle soymasının, yatakta yaşanacak mutluluğun anahtarlarından biri olduğu ortaya çıktı
Erkeklerin çoğunun, kıyafetlerinden kurtulmak için çok fazla ikna edilmesine gerek olmasa da seks sırasında partnerini yavaş yavaş ve şehvetli bir şekilde soymak kadınlara yatak odasında büyük bir ödül olarak geri dönebilir.
Buna göre eğer baştan çıkarmayı hızlandırmak istiyorsa bir kadının ilk yapması gereken erkeğini havaya sokmak olmalı. Bunun en etkili yolu ise tercihen daha önce özenle bir atmosfer hazırlamak ve yatak arkadaşınıza çeşitli yollardan kur yapmak olacaktır. Artık kadının yatakta pasif olduğu günlerin sona erdiğini kabul edelim. Buna göre de kadının kontrolü zaman zaman ele alıp erkeğin giysilerini ağır ve seksi bir yol kullanarak çıkartması idealdir. Erkeğini soymanın kadınlar için birçok faydası var. Kadınlar bu yolla erkeğe yataktaki rüşdünü ispat edip onu kendi ihtiyaçlarına yönlendirebilir. Ayrıca bu yolla, çiftlerin kendi kendilerine soyunarak başlattığı mekanik sevişmeler de engellenmiş olur.Uzmanlar da eşlerin birbirini soymasının seks öncesi dokunuşları artırarak vücutlar arsındaki elektrik alış - verişini başlatacağını belirtiyor. Bu temaslar sonucunda çiftlerin daha fazla uyarılacaklarını ifade eden uzmanlar, böylece kadınları "orgazm olmama" sorunun da önlenebileceğinin de altının çizmekten kaçınmıyorlar. Uzmanlar, arzu ve ihtiyaçları konuşmanın hala bir tabu olduğu ülkemizde erkekler kadar cinsellikten haz almaya hakkı olan kadınların bu tür yollarla cesaret kazanabileceğini de söylüyor.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0

1 Yorum

su

su

7 yıl önce

sanki fazla ayrıntıya girilmiş

Yorum Ekle