Malatya Güncel

İnönü Üniversitesi ile Bahri Üniversitesi arasında iş birliği protokolü

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile Sudan Bahri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hatim Rahamtalla Mohammed Ahmed arasında akademik, kültürel ve sosyal alanları kapsayan iş birliği protokolü imzalandı.

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile Sudan Bahri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hatim Rahamtalla Mohammed Ahmed arasında akademik, kültürel ve sosyal alanları kapsayan iş birliği protokolü imzalandı.

Malatya - İnönü Üniversitesi ile Bahri Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile akademik ve idari personel ile öğrenci değişimi dahil olmak üzere, ortak araştırma projeleri, akademik bilgi ve materyal alışverişi yapmak amacıyla beş yıllık bir iş birliği anlaşması yapıldı.

Protokole, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Bahri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hatim Rahamtalla Mohammed Ahmed, İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nusret Akpolat ve Bahri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abubakar Mohamed Osman Adam ile Özel Kalem Afif Mohamedali Mustafa Serag katıldı.

İnönü üniversitesi Rektörü Kızılay ile Bahri Üniversitesi Rektörü Ahmed karşılıklı olarak birbirlerine hediye takdiminde bulundu. Toplu fotoğraf çekiminin ardından Kızılay ve Ahmed arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ahmet Kızılay, İnönü Üniversitesi, Kale, Malatya, Nusret Akpolat, Rektör gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir