Malatya Politika

Geçit: "İlçemizin hak ettiği kaliteli yatırımların startını verdik"

Yeşilyurt'un muhtelif bölgelerindeki dönüşüm ve düzenleme çalışmalarının startını veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, "Yeşilyurt'umuzu hep birlikte el ele vererek daha güzel yarınlara birlikte taşıyacağız. İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız" dedi.

Yeşilyurt'un muhtelif bölgelerindeki dönüşüm ve düzenleme çalışmalarının startını veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, "Yeşilyurt'umuzu hep birlikte el ele vererek daha güzel yarınlara birlikte taşıyacağız. İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız" dedi.

Malatya - Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşler Müdürlüğü Ekipleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit'in talimatının ardından Yeşilyurt'un dört bir tarafındaki düzenleme, yenileme ve dönüşüm hizmetlerinin startını verdi. Yeşilyurt'un refah ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla gerçekleşen çalışmaları yerinde inceleyerek hem çalışanlara 'kolaylıklar' dileyen hem de mahalle sakinlerinin taleplerini bire bir öğrenme fırsatı bulan Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Yeşilyurt'u yaşam kalitesi yüksek kentler arasına yerleştirmek için planlaması yapılan hizmetleri teker teker gerçeğe dönüştürdüklerini söyledi.

İnönü Mahallesinde devam eden park yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyerek yetkililerden detaylı bilgiler alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit'e mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.

"Her alanda değişim, her alanda dönüşüm"

Başkan Geçit, her alanda gelişen, her alanda kalkınan, her alanda değişim yaşayan bir Yeşilyurt inşa etmek için ilçenin her noktasına kaliteli hizmetler götürdüklerini söyledi.

'Değişim ve dönüşüm odaklı' yatırımlarla Yeşilyurt'un hem bugününe hem de yarınlarına yönelik kalıcı eserler emanet etmek için 7/24 çalıştıklarını hatırlatan Başkan Geçit, "Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ilçemizin her noktasının modern ve yaşam standartı yüksek bir konuma ulaştırmak için aralıksız çalışıyoruz. Belediye ekiplerimizde belirlenen çalışma takvimi doğrultusunda planlaması yapılan saha çalışmalarını büyük bir özveriyle yerine getirip, mahallelerimizin hak ettiği yatırımları teker teker yerine getiriyorlar. Yapılan çalışmalar neticesinde sokaklarımız ve caddelerimizdeki sorunlarımızı çözüyoruz. Mahalle sakinlerimizin taleplerine göre hizmet alanlarımızı genişletiyoruz. Her mahallemizi prestij seviyesi yüksek ve nitelikli yatırımlarla buluşturacağız. Vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi ve destek ise bizleri yeni hizmetler üretme ve hayata geçirme noktasında daha fazla motive ediyor. Bizler geleceğe umutla bakıyoruz, el birliğiyle şehrimizi ve ilçemizi daha güzel yarınlara taşıyacağız. Yeşilyurt'umuzun her mahallesi hak ettiği güzel yatırımlarla buluşmaya başladı, bunun devamı gelecektir. Ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz, mesai arkadaşlarımızda sahada alın teri dökerek planlanan hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturmaya aralıksız devam ediyorlar" diye konuştu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, İnönü Mahallesi, Malatya, Yeşilyurt, Yeşilyurt Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir