Malatya Güncel

Doğanşehir Belediyesi temizlik ve onarım çalışmalarını sürdürüyor

MALATYA - Doğanşehir Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsalda temizlik ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Malatya - Doğanşehir Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsalda temizlik ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Doğanşehir Belediyesi ekipleri, merkezde ve kırsal mahallelerde ot biçme, mezarlık bakım ve temizliği, asfalt yama, kilitli taşı ve arazi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Fen ve temizlik işleri ekipleri, ilçenin çehresini yenilemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Belediye Başkanı Mehmet Bayram, merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalara devam ettiklerini belirterek, "Vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda program dahilinde ekiplerimizle her zaman sahadayız. Arazi ve yayla yollarımızı yaparak, asfalt yama ve kilitli taş çalışmaları, mezarlık bakım ve temizliğiyle vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanına sahip olmalarını sağlamak. Büyük bir özveriyle Doğanşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek." ifadelerini kullandı.

Doğanşehir Belediyesi temizlik ve onarım çalışmalarını sürdürüyor1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Malatya haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Malatya Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Malatya'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Doğanşehir, Doğanşehir Belediyesi, Malatya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir